Зовнішня обробка стін каркасного будинку

Підбір виду зовнішньої обробки слід здійснювати виходячи з кількості коштів, яких ви на неї готові витратити, а також ваших особистих смакових уподобань.
сайдинг
Існує два основних види сайдингу, які застосовують при зовнішній обробці каркасних будинків - це металевий і вініловий сайдинг.
Металевий сайдинг має прекрасну міцністю і вельми простий в монтажі. А завдяки спеціальним покриттям, металевий сайдинг також володіє і відмінними антикорозійними властивостями.
Вініловий сайдинг володіє меншою вагою, але його переносимість прямих сонячних променів і негативних температур гірше, ніж у металевого сайдингу. Зате він повільніше нагрівається і під час дощу не видає неприємних металевих звуків.
Існує велика безліч варіантів забарвлення вінілового сайдинга. Якщо ви зібралися купувати його самостійно, то обов'язково візьміть із собою проект вашого будинку. По ньому вам підрахують кількість необхідних для обробки панелей, а також підберуть всю необхідну фурнітуру.
Оздоблення деревом
Найбільш часто вживаний на сьогоднішній день вид дерев'яної обробки - це блок-хаус. Він являє собою калібровані дошки які володіють поперечним профілем сектора овалу. Стіни, які оброблені за допомогою блок-хауса мають вигляд стін будинку з оциліндрованих колод. Панелі блок-хауса володіють замковим з'єднанням, яке значно спрощує їх установку, а також перешкоджає продуванню зовнішніх стін. Після установки панелей, деревину необхідно покрити вогнебіозахисні складом.

Існує схожий тип панелей під назвою «імітація бруса». Ці панелі мають перетином прямокутника зі скошеними кутами. Будинок, оброблений такими панелями, буде мати вигляд брусового будинку зі знятими фасками. Найчастіше для виробництва даних панелей застосовується суха і якісна деревина. Так чи інакше, оздоблення фасаду деревом потребують періодичного догляду, а також поновлення захисного покриття.
Акрилові покриття і штукатурка
Зовнішні стіни каркасного будинку можна облагородити і за допомогою декоративної штукатурки. Подібний вид оздоблювального матеріалу, при належному дотриманні технологічних нюансів, здатний прослужити дуже довго. Крім цього при обробці фасаду каркасного будинку декоративною штукатуркою, можна використовувати різні кольори, завдяки чому, за наявності хорошої фантазії, будь-який проект каркасного будинку зможе заграти новими фарбами.
Також можлива обробка із застосуванням декоративного покриття на основі акрилу, завдяки якому навіть можна створити імітацію кам'яного будинку.
штучний камінь
Даний вид зовнішньої обробки дозволяє створити враження, ніби стіни вашого каркасного будинку зроблені зі справжнього каменю. Так як штучний камінь належить до класу плиткових оздоблювальних матеріалів, не виникає жодних проблем при його укладанні. А в разі пошкодження стіни, даний оздоблювальний матеріал легко відновити, не залишивши й сліду. Крім цього його дуже легко мити.
В даний час зустрічаються також і готові панелі з облицюванням. Подібні панелі досить легко монтувати на додається фурнітуру.

Похожие страницы: