Каркасне житло дозволяє вирішити проблему меншими витратами

Насправді, все нове - це добре забуте старе. У Європі подібного роду будинку обжиті вже не перше століття. З тих пір будівництво дерев'яних каркасних будинків пішло далеко вперед. Технології не стоять на місці, тому каркасні будинки, що вперше з'явилися в Росії в 90-і роки і використовувалися як дачі, зараз переживають другу хвилю популярності.

Що стосується Заходу, то в Європі та Америці існують цілі квартали таких будівель, не обов'язково житлових - їх пристосували і під офіси, і під магазини, і під інші потрібні організації. Ви самі можете переконатися в цьому, ввівши у пошуковик запит «каркасні дерев'яні будинки фото». Що ж робить каркасний будинок таким цікавим для майбутніх мешканців?
Серед основних переваг такого житла можна виділити декілька.


По-перше, ціна. Безглуздо заперечувати, що квартирне питання стало таким гострим не стільки через брак житла, скільки через його дорожнечу. Каркасне житло дозволяє вирішити проблему меншими витратами, навіть з урахуванням вартості внутрішньої обробки.
По-друге, легкість зведення і його швидкість. Каркасний будинок у кілька разів легше, а це означає, що йому не потрібно великого і масивного фундаменту. В інтернеті можна побачити багато каркасних дерев'яних будинків на фото, в тому числі їх внутрішній устрій, так що ви самі зможете в цьому переконатися.

По-третє, навіть враховуючи можливу суворість клімату, каркасний будинок відмінно справляється з теплоізоляцією. Головне виконати її правильно і з потрібною товщиною. У «канадських» будинках в якості теплоізоляції використовуються 150-міліметрові блоки базальтової вати.
По-четверте, вже в Японії багато будинків каркасного типу витримали землетрусу краще, ніж прості, що доводить їх сейсмоусточівость.
По-п'яте, перепланування при потребі виконується в рази простіше, ніж в панельних будинках

Важливо й те, що всі комунікації можна заховати в стіну і тим самим поліпшити внутрішній вигляд житла.

Як бачите, плюсів чимало. До слова, якщо ви плануєте будівництво дачних дерев'яних каркасних будинків, ви самі можете вибирати, з яких матеріалів буде побудовано житло, тому ніхто без вашого відома не додасть в конструкцію шкідливий обробний або будівельний матеріал, а ви зможете бути впевнені, що ваше житло вже точно екологічно чисто.

Похожие страницы: