Комбіновані багатофункціональні пірометри від Testo AG

Асортимент інфрачервоних термометрів Testo включає прилади, оптимізовані для різних сфер застосування. Найбільш популярні ІК-термометри пістолетної форми, оптимальні для технічних цілей завдяки широкому вимірювального діапазону. Найчастіше такі прилади використовуються для діагностики силового електрообладнання, машин, механізмів і складних систем. Крім них фахівцями Testo розроблена ціла серія вимірників для харчової промисловості і підприємств сфери харчування: їх легко відрізнити по білому кольору корпусу.

Особливістю продукції Testo є широкий спектр модифікацій: пірометр може випускатися в декількох версіях з різним функціоналом. Деякі інфрачервоні пірометри Testo можуть мати різні фокусують системи з роздільною здатністю 10: 1, 12: 1 або 30: 1 і оснащуватися одно- або двох-точковим лазерним покажчиком.

Модифікації з оптикою 50: 1 крім базової комплектації доступні в високотемпературному варіанті або з додатковим сенсором вологості. Інфрачервоні термометри Testo з найбільшою дальністю роботи мають регульовану оптику, що дозволяє виконувати точні вимірювання як в безпосередній близькості від об'єкту контролю, так і на значній відстані. Дозвіл системи фокусування таких приладів 75: 1.

Крім стандартних випускаються комбіновані багатофункціональні пірометри Testo, що володіють можливістю виконання дистанційних температурних вимірювань. Наприклад, в серії портативних вимірювачів PocketLine, використовуваних при діагностиці і настоянці систем ОВК та для перевірки якості повітря в приміщеннях, випущена модель Testo 810. Вона дозволяє контролювати температуру повітря і дистанційно визначати ступінь нагріву і охолодження вузлів і компонентів різних систем.

Спеціалізація цієї компанії, яка існує вже понад 50 років - розробка і виробництво обладнання для температурних вимірювань. Саме фахівцями цієї фірми був створений і успішно виведений на комерційний ринок перший швидкодіючий цифровий термометр Testo. І хоча за минулі роки асортимент продукції Testo істотно розширився і тепер охоплює практично всі класи приладів неруйнівного контролю, в компанії продовжують приділяти значну увагу розробці та впровадженню інфрачервоних термовимірника. Саме тому Testo AG багато років залишається в п'ятірці світових лідерів продажів в цьому секторі ринку. Купити пирометр Testo, оптимально підходить для вирішення поставлених завдань, дозволяє широкий вибір в асортименті виробника: прилади Testo відповідають запитам як професіоналів, так і звичайних користувачів.

Здійснення вимірів, розмітка площин і дотримання пропорцій в сучасному будівництві неможливо без використання спеціалізованих пристроїв. Але з урахуванням того, що дані заходи носять епізодичний характер, оренда вимірювальних приладів в Москві дозволить заощадити суттєві суми на покупку подібного обладнання, що виглядає дуже привабливо як для приватних бригад, так і для невеликих ремонтно-будівельних компаній.

Похожие страницы: