Декілька причин не розбивати ремонт на етапи

Чим ви ризикуєте, затягуючи ремонт на довгі місяці або навіть роки? Розповідаємо.

Купить квартиру в новостройке вы можете на сайте https://nivki-park.com.ua/ ЖК Нивки-парк, на выгодных условиях.

Ви не зможете прорахувати бюджет повністю

Дизайнер радить: «Просіть повний кошторис на ремонт відразу, щоб виключити додаткові витрати і зрозуміти, в яку суму він може вилитися».

Але якщо робити ремонт з довгими проміжками між етапами, повний кошторис вам ніхто не порахує, а виконроб - не підпише. Матеріали і вартість роботи подорожчають, а бригада не працюватиме собі у збиток.

І в підсумку ремонт обійдеться дорожче

Цей пункт випливає з попереднього. Ціни з кожним роком зростають - то, що сьогодні варто, наприклад, 100 рублів, через півроку може обійтися набагато дорожче.

Ви ризикуєте втратити контакт з досвідченою бригадою

Професійні бригади будівельників рідко «сидять» в очікуванні замовлень. У них розписаний план робіт як мінімум на півроку вперед. Часто вони прагнуть закінчити ремонт в строк і «піти» на інший об'єкт.

Не затягуйте ремонт , інакше доведеться витрачати час на пошук нових виконавців.

Оздоблювальні матеріали можуть зняти з виробництва

Наприклад, ви купили шпалери, але роботи відклали на невизначений термін. Коли дійшла черга до обробки, виявилося, що не вистачає рулону шпалер, а виробник вже зняв з виробництва цю серію.

Щоб цього не сталося, купуйте матеріали з запасом і використовуйте їх відразу - тоді ви легко знайдете відсутні рулони в продажу.

Закінчиться гарантійний термін матеріалів і меблів

А якщо затягнути з обробкою або установкою, гарантійний термін може закінчитися. У такому випадку виробник не компенсує витрати і вам доведеться витрачати гроші на повторну покупку матеріалів або заміну меблів.   

Похожие страницы: