Особливості лофт-житла
Кожному творчій людині обов'язково необхідний простір для фантазії. Причому це стосується не стільки до розумових здібностей і підсвідомості, скільки до того, що оточує нас у повсякденному житті. Особлива увага звертається на приміщення, в якому відбувається творчих процес. Чи багато цікавих ідей може прийти в голову в тісному однушке, що виходить вікнами або балконом на сусідній монолітний будинок, закриває вид на місто, море або безкрає поле?
Хорошее жилье на http://parkovyozera.com.ua/вф можете купить по отличной цене.
Приблизно так в 50-х роках міркували американські художники, яких можна цілком заслужено назвати засновниками стилю лофт. Все починалося з переробки в творчі майстерні занедбаних промислових будівель і споруд, які давали головне для плідної роботи - величезний простір для польоту думки.
Велика площа колишніх виробничих цехів і мануфактур відкривала перед творчими людьми вельми непогані перспективи, так їх можна було легко перетворити в житло з модною нині вільним плануванням, самостійно розпланувати розташування необхідних приміщень або просто розбити всі наявний простір на кілька функціональних зон.
Прагнення до простору є основою і в сучасному стилі лофт, який є одним з найпопулярніших напрямків у дизайні. Тільки тепер квартири та будинки, що оформляються так само, вважаються елітним житлом і далеко не завжди призначаються для творчості.
Основні відмінності лофт-житла від звичайних квартир і котеджів
Як уже неодноразово зазначалося вище, основною особливістю лофт-житла є максимальний простір. Навіть якщо приміщення ділиться на кілька кімнат, вони мають велику площу і високі стелі, кардинально відрізняючись не тільки від сумнозвісних клітин-хрущовок, але і від сучасних квартир в багатоповерхових будинках.
Особливий шик - це максимально вільне планування, яка використовується в так званих лофт-студіях. У них практично повністю відсутні внутрішні стіни, вони можуть замінюватися зонуванням за допомогою світлових ефектів, меблів, переносних ширм або скляних мобільних перегородок, які в будь-який момент можна легко перемістити на потрібне місце, повністю змінивши зовнішній вигляд квартири або будинку.
Оформляючи своє житло в стилі лофт, не слід забувати і про дизайн інтер'єру. У ньому в обов'язковому порядку необхідно використовувати індустріальні елементи, що нагадують про витоки походження такого житла.
Як приклад можна привести грубу штукатурку на окремих ділянках стіни, яка більше характерна для якого-небудь заводу, а також залишені напоказ металеві або чавунні труби.
Досить популярним способом наблизити своє житло до оформлення в стилі лофт є оголення цегельної кладки або по всій площі стін, або на окремих їх ділянках. Якщо такої можливості немає, сьогодні зовсім не проблема підібрати шпалери або пластикові панелі, що імітують цегла і нітрохи не поступаються йому за зовнішнім виглядом.
Затребуваними серед шанувальників лофт-стилю є такі способи оформлення будинку або квартири, як графіті на стінах, різноманітні металеві або пластикові таблички, оригінальні покажчики, які можна зустріти на вулицях. Також можна грамотно підібрати рекламні плакати, афіші, які будуть вписуватися в приміщення за змістом і за колірною гамою.
Щоб створити інтер'єр в лофт-стилі, зовсім недостатньо зруйнувати міжкімнатні перегородки і місцями здерти обробку стін. Крім того, слід враховувати таку особливість, як поєднання в одному приміщень старих і нових технологій будівництва, обробки і облаштування. На тлі цегляної стіни, наприклад, буде просто ідеально виглядати меблі з хромованими деталями або новітня побутова техніка. Також можна вдатися до окремих деталей стилю хай-тек, використовуючи плитку і предмети інтер'єру, виконані з металу і скла.
Похожие страницы: