ПОРІВНЯННЯ НАПІВСУХИЙ І МОКРІЙ ТЕХНОЛОГІЇ ПРИСТРОЮ СТЯЖКИ

Стяжка покликана приховати інженерні комунікації, ідеально вирівняти поверхню підлоги і надати йому необхідну жорсткість. Це середній шар між підставою і фінішним декоративним покриттям. Кожному власнику квартири хочеться вибрати якомога більше довговічний і одночасно дешевий вид стяжки.

Осуществляется качественная машинная стяжка пола профессионалами по выгодной цене.

Але не можна просто використовувати самі бюджетні компоненти, адже результат не порадує вас довговічністю. Важливо об'єктивно розглянути, яка стяжка підлоги в квартирі краще, орієнтуючись на переваги і недоліки всіх основних різновидів покриття.

Мокра стяжка для будинку

Технологія передбачає заливку підстави рідким цементно-піщаним розчином з укладанням армуючої сітки або без. До переваг можна віднести:

хороші самовирівнюючі властивості;

недорогі компоненти;

добре відпрацьована будівельниками технологія приготування і укладання.

Володіє мокра стяжка і декількома вагомими недоліками:

тривалий період висихання (близько місяця);

висока ймовірність розтріскування навіть при використанні армуючої сітки;

необхідність використовувати бетономішалку для отримання якісної суміші;

ймовірність протікання вологи до сусідів знизу;

може знадобитися додаткове самовирівнююче покриття.

При використанні напівсухий стяжки підлоги всіх проблем вдається уникнути. Суміш - напівсуха, тому протікання виключені, розчин армується фіброволокном, тому утворення тріщин виключається, а допустимий перепад - всього 2 мм на 2 метри. Продуктивність робіт при використанні напівсухий стяжки в 6 разів більше, ніж при використанні традиційної цементної стяжки підлоги.

Вартість робіт практично ідентична - трохи більше 400 рублів за квадратний метр. Але компанія «Євробуд» пропонує унікальну акцію «кооператив сусідів» - ви замовляєте напівсуху стяжку на одну адресу і за однй зміну наші робочі можуть залити напівсуху стяжку в двох-трьох квартирах, що знаходяться в одному під'їзді.

Яку стяжку краще робити і чому напівсухий варіант кращий

Напівсуха укладається механізованим способом, тому термін виконання робіт мінімальний. Це цементно-піщана суміш мінімальної вологості з додаванням пластифікаторів, армуючих волокон. До основних переваг відноситься:

відсутність необхідності в армуючої сітки;

швидкому висиханню (залежить від типу фінішного покриття);

міцність порівнянна з залізобетоном;

вартість компонентів лише трохи перевищує мокрий варіант;

можливе укладання «теплої підлоги» і будь-яких декоративних покриттів;

відсутність протікання на нижні поверхи.

Серед недоліків методу тільки один - необхідність суворо дотримуватися технологію приготування і укладання. Тільки в цьому випадку можна отримати дійсно міцне і довговічне покриття. Тому довіряти облаштування напівсухий стяжки слід професіоналам. Вирішуючи, яку краще зробити стяжку підлоги в квартирі, варто звернути увагу саме на цей варіант.

Суха стяжка підлоги і її особливості

Методика передбачає повну відмову від використання рідких компонентів, цементу, що підкуповує багатьох домашніх майстрів. До переваг сухої стяжки можна віднести:

простоту виконання;

відсутність періоду дозрівання (1 доба для клейових швів);

досить високу міцність.

Мінусами залишаються:

ймовірність прогинання під міжкімнатними перегородками, важкої меблями;

нестійкість до вологи;

висока вартість.

Роздумуючи, який вид стяжки вибрати для підлоги в квартирі, ви можете звернутися за консультацією до наших фахівців. Досвідчені будівельники порадять об'єктивно кращий варіант!

Похожие страницы: