Саморізи для профлиста: вибір якісних кріплень для профнастилу

Як вже говорилося вище, покрівельні саморізи відчувають в процесі експлуатації дуже високі навантаження. Тому вибираючи, які саморізи потрібні для профнастилу, в першу чергу потрібно звертати увагу на якість, а не на вартість саморізів для профлиста.

Покупайте камественные метизы от производителя по самым лучшим ценам.

Дуже велике значення має міцність сталі, з якої виготовлено саморіз і правильна заточка свердлячого наконечника. Якщо покрівельний саморіз зламається при закручуванні в металевий каркас покрівлі, то кріплення доведеться виконувати в іншому місці, а в профілі покрівельного покриття залишиться наскрізний отвір.

Компанії, що випускають саморізи для профнастилу, дуже велику увагу приділяють якості своєї продукції. Кожна партія готової продукції піддається випробуванням на розрив. При нормативному розривне зусилля в 102 кг / см, провідні виробники домагаються значень в 150-170 кг / см, тому краще купити саморізи для профнастилу відомої торгової марки.

Вибираючи кріплення для профнастилу, обов'язково зверніть увагу на наступне:

Великі виробники кріплення обов'язково маркують свої вироби . Відсутність маркування однозначно свідчить про низьку якість виробу.

При виборі покрівельних саморізів потрібно оглянути неопренову прокладку . Вона повинна бути еластичною і товщиною не менше 2 мм .

На упаковці саморізів провідних виробників обов'язково вказується товщина захисного цинкового покриття . Вона повинна бути не менш 12 мкм . Більш детальне покриття прослужить недовго і вже через два-три роки на поверхні покрівлі почнуть з'являтися іржаві патьоки.

Для того щоб самому перевірити якість покрівельних саморізів, потрібно здавити шайбу з EPDM прокладкою пассатижами. При цьому на ній не повинні з'явитися тріщини лакофарбового покриття, а сама прокладка не повинна відшаруватися від металевої шайби.

Як кріпити саморізи в профнастил

Перед тим, як кріпити профлист саморізами, необхідно правильно вибрати їх діаметр і довжину. Діаметр саморізів підбирається в залежності від ваги профілю: чим він більший, тим більше повинен бути діаметр кріплення.

Довжина саморізів визначається матеріалом каркаса і висотою хвилі профнастилу. Загальне правило таке, що довжина самореза повинна бути на 3 мм більше товщини скріплюються конструкцій . Таким чином, кріплення найменшої довжини використовується для установки профнастилу на металевий каркас, більш довгі саморізи застосовуються для дерев'яної обрешітки і найдовшими кріплять коник покрівельного покриття.

Незважаючи на те, що наконечники саморізів великого діаметру здатні просвердлювати отвори в металі товщиною до 4-5 мм, перед тим, як закручувати саморізи в профнастил, рекомендується заздалегідь виконувати в ньому отвори в місці кріплення. Вони повинні бути діаметром на 0,3-0,5 мм більше, ніж діаметр шурупа. Це дозволяє уникнути деформації металу профілю в місці установки самореза і більш щільно притиснути його до поверхні опорної конструкції. Крім того, більший діаметр просвердленого отвори компенсує лінійне переміщення профілю при перепадах температури.

При установці саморізів потрібно уникати як надмірної затягування, так і нещільного прилягання неопренової шайби до металу. Тому краще всього використовувати для кріплення профнастилу шуруповерти з регульованим зусиллям обертання патрона .

Купити саморізи для профлиста можна там же, де ви купуєте профнастил. Це дозволить уникнути проблем з підбором кольору і відтінку кріплення. Нижче наведені орієнтовні ціни на покрівельні саморізи.

Похожие страницы: