Як правильно використовувати текстиль

Наша нова стаття присвячена тому, як правильно використовувати декоративний текстиль в інтер'єрі, щоб ваш будинок не став надто строкатим, навіть якщо ви любите використовувати найрізноманітніші відтінки.

Вам необходима квартира, продам квартиру днепропетровск фото вы сможете просмотреть на сайте.

Почніть з однотонних тканин

Великі чи дрібні малюнки, особливо різнокольорові, можуть бути додані після, але починати потрібно завжди з простих однотонних тканин, які підійдуть під уже існуючий інтер'єр.

Гра на контрастах - лише для професіоналів

Вашої ж завданням є створення затишку і гарного настрою в домі, тому використовуйте приємні відтінки, які вже повторювалися в вашому інтер'єрі в інших місцях.

Штори повинні підкреслювати вікна, а не закривати їх

Просте правило часто незаслужено обходять увагою ті, хто занадто сильно стурбований вибором малюнка або способом драпірування. Насправді багато прикрашені і позолочені тканини підходять лише класичних інтер'єрів, а в інших випадках штори є дуже практичною частиною інтер'єру, затінюють або створюють потрібну приватність.

Оббивка меблів у вітальні

Один з найбільш модних трендів наступного сезону - різнобарвна м'які меблі в вітальні, може легко бути підхоплений вами покупкою білого або яскравого крісла.

Текстиль в вітальні

Пуфи, подушки, пледи, штори і килим повинні нести в усіх своїх відтінках, формах і стилі одну основну ідею. Щоб уникнути хаосу, вам краще всього вибрати або конкретний стиль дизайну інтер'єру, або особливу тематику. Або піти іншим шляхом - зупинитися на різних відтінках одного і того ж кольору (наприклад, використовувати сіро-блакитний, блакитний і синій).

Варіант лайт

Для спрощення декору вітальні ви також можете вибрати всього лише два кольори - основний для обробки і меблів і другий для декору і додаткового текстилю (абажурів і подушок).

Складні комбінації

У стилях лофт, еклектика і індастріал дуже часто зустрічаються дуже яскраві і нестандартні комбінації, які і ви можете повторити, якщо дійсно захочете. Головне - не копіювати чужі думки, а просто купувати те, що вам дійсно подобається. Але дана порада працює тільки в тому випадку, якщо у вас є певні переваги, стиль і улюблені відтінки, які будуть повторюватися для цілісності образу.

Гармонія простоти

Якщо ви сумніваєтеся - краще купити більш просту тканину, однотонні штори або подушку без малюнка, ніж додати в інтер'єр щось кричуще і явно невідповідний загальній атмосфері.

Похожие страницы: