Як зробити скриню з дерева яка стане в нагоді навіть онукам

Сьогодні я маю намір розповісти Вам як зробити скриню з дерева своїми руками. Так, Ви не помилилися це виявляється набагато простіше і вигідніше ніж купувати під замовлення, а в Вашому інтер'єрі буде унікальна річ, якою можна пишатися. З цим завданням може впоратися навіть початківець, недосвідчений майстер.

Купить качественный ящик с крышкой сделанный из дерева, Вы можете на нашем сайте.

Якщо Ви думаєте, що скрині - це минуле століття і давно не використовуються в сучасному декорі, то глибоко помиляєтеся. Для оформлення, наприклад, дитячої кімнати в морському або піратському стилі він просто необхідний. Або ж в передпокої, в ньому не тільки можна буде зберігати речі більш 50 років, але і послужить оригінальною підставкою під різні предмети. Ми ж сьогодні зробимо такий крутющій скриню яким будуть користуватися ваші внуки через десятиліття!

Трошки історії

З незапам'ятних часів скрині на Русі були необхідним предметом, в якому зберігали або перевозили речі, кухонне начиння, сімейні реліквії і коштовності. Він не відрізнявся дизайном, особливу увагу приділялося прикрасі, а міцності, адже навіть зараз зустрічаються надійні скрині з 15 століття !!!

За свою багаторічну історію скриню видозмінювався багато разів і вже в XVII столітті до нього прикріпили ніжки і встановили осередки, як прототип сучасного комода.

Скриня на ніжках

Що нам потрібно

Для виготовлення нашого виробу знадобляться наступні інструменти і матеріали:

електролобзик;

ножівка;

Саморізи, шурупи;

шуруповерт;

Термоклей;

Малярська кисть;

Будівельний пістолет до термоклеї;

Струбцини;

Наждачний шкурка;

Столярний клей, фарба, лак;

Малярський скотч.

Також беремо заготовлені дерев'яні дошки для майбутнього скрині. Важливо щоб матеріал був якісно просушений, так він буде служити довгий час, не тріскається.

Насамперед продумуємо конструкцію

Пропоную Вам покрокову інструкцію, для того щоб вийшов не просто скриню, а саме унікальний предмет інтер'єру. Хочете зробити скриню під старовину? Включіть фантазію і вперед!

Для початку потрібно визначити місце розташування, і накреслити приблизний образ на папірці. Розміри потрібно обміркувати заздалегідь, враховуючи товщину деревини.

Дуже важливо, яке дерево використовується для виготовлення, тут існує безліч варіантів. Самий незначними витратами варіант - це меблі з сосни, але потрібно врахувати, що при найменших ознаках вологи матеріал набухає, покривається тріщинами і незабаром втрачає "товарний вигляд". Ще в списку бюджетних варіантів слід вільха. Вона не дуже тверда, але завдяки м'якій текстурі і світлого тону можна зімітувати дорогі тропічні породи.

Робимо скриню з дерева під старовину

Як зробити старовинну скриню? І на це питання можна знайти відповідь. Для старіння деревини використовується декілька хитрощів про які я писав раніше .

Для надання вигляду «під старовину» слід озброїться матовим, напівматовим або кракелюрний лаком. При нанесенні на дерев'яну поверхню він покриється павутиною дрібних тріщин, імітуючи старе дерево.

Якісна збірка

Візьміть лобзик і зробіть необхідні заготовки, розміри яких вже враховані і розписані на папірці. Дуже важливо не відзначати розмір відразу на дереві, адже помилка буде коштувати вам часу і зіпсованого матеріалу. Можна вирізати заготовки з паперу та прикладаючи їх до дерева, робити розмітку.

Спочатку збираємо бічні сторони скрині, після до них кріпимо днище. Кришка повинна бути менше основної частини по ширині і кріпиться в останню чергу.

Кришка на скриню

Створюємо кришку на скриню, просто на вирізані заздалегідь заготовки набиваємо дощечку ...

Для з'єднання конструктивних деталей можна використовувати саморізи. Після вкручування місця кріплення потрібно обов'язково прикрити накладними куточками або зашпаклювати в тон дерева.

Міцне з'єднання кришки з основною частиною забезпечує фурнітура. За допомогою саморізів, прикріплюємо декоративні петлі, з'єднуємо верхню і нижню частину скрині. Добре зафіксувати замок допоможуть спеціальні петлі. Для того, щоб кришка скрині не закидати, з внутрішньої сторони закріплюємо кінці міцної тасьма.

Для людей, які люблять повозитися, але зробити якісну стикування є варіант кріплення зчленуванням «шип-паз». Для цього потрібні ґрунтовні розрахунки і багато вільного часу. Цей варіант використовується в спеціальних виробничих умовах. Крім цього можна просто взяти шпунтовану дошку.

Похожие страницы: