​Дизайн в скандинавському стилі

І так, ми розібралися з напрямком і витоками. Далі розглянемо, чим саме такий привабливий і унікальний скандинавський дизайн квартири.

дерево

Як і в багатьох сучасних стилях, тут кращі натуральні матеріали, зокрема гарне дерево всіх можливих видів. Квартира в скандинавському стилі - це дерев'яний підлоги, меблі з дерева, симпатична корч з найближчого лісу на дерев'яній же поличці. Відкрита фактура дерева в меблів і підлогові покриття - одна з фішок Сканді, використовуйте її по повній.

Самоделки - самый информативный ресурс, который поможет Вам освоить новые умения и применить их на практике.

З іншого боку, дерево повинно бути скрізь і в усьому. Скандинавський стиль в першу чергу шукає практичні вирішення поставлених завдань, тут зустрічаються і пластик, і метали, і навіть хромовані поверхні.

Гарнітур з дерево на кухні в скандинавському стилі

кольори

Чим дійсно примітний скандинавський дизайн інтер'єру, так це просторими світлими приміщеннями, повними повітря і спокою. Екологічні матеріали приглушених кольорів, велика кількість природного освітлення, тут витає атмосфера розміреності і пронизливої жвавості і свіжості.

Білі стіни - класика скандинавського дизайну інтер'єру. Як вчили в школі, чорний колір поглинає світло, білий - відображає. Білі стіни допоможуть заповнити приміщення природним світлом, що позитивно впливає і на ваше самопочуття, і на візуальний простір кімнат. В останні роки білі стіни потіснили на п'єдесталі пастельні тони, ніжно-рожевий і блідо-зелений, в інших випадках навіть темно-синій (часто на одну з чотирьох стін).

При цьому базовий колір обов'язково розбавляти контрастними деталями та акцентами, невеликими елементами декору. У тому числі з цим допомагає дерев'яна підлога, виконаний в світлих теплих кольорах. Контрасту можна додати в вигляді килимів, подушок, покривал і пледів - текстиль для Сканді також характерний. Як штор - легка тюль, але часто штори відсутні зовсім, щоб не заважати природному світлу.

Ніжно-рожеві стіни - останній тренд в скандинавських країнах

Монохромні і чорно-білі інтер'єри виходять з моди, популярність набирає біло-сіра кольорова гамма

Від початку до кінця ремонту

Цікава особливість Сканді - його складно зібрати заздалегідь в готовий проект, яким потім будеш слідувати під час ремонту. Ремонт квартири в скандинавському стилі проходить в спонтанних рішеннях. Якщо базові речі, такі як нова проводка і вирівнювання підлоги, залишаються на місці, то вибір меблів і декору може змінитися в одну мить.

І в цьому теж частина чарівності Сканді - стиль гнучкий і підлаштовується під своїх жителів весь час, починаючи з самого ремонту, до наступних деталей. Почніть з найнеобхідніших речей, куплених в Икее, а далі дозвольте Сканді творити.

Похожие страницы: