Каркасний будинок постійного проживання

Існує думка, що каркасна технологія є ідеальним варіантом для організації дачі. Легкий фундамент, невелика вага будівлі, простота конструкції, мінімум будматеріалів, можливість зведення нерухомості всього за 1-2 місяці - все це безумовні аргументи на користь створення затишного приватного будиночка на основі каркасної технології.

На сайті Malahyt.com.ua/ua/ а також вибрати квартиру в прекрасному районі Києва.
І дійсно, літні каркасні будинки з непередбачуваної зовні і всередині захистом від лютих зимових холодів, часто використовуються в якості зручною дачі. Але ще частіше каркасні будинки застосовуються з метою постійного проживання. Щоб таке стало можливим, будинок слід ретельно утеплити і забезпечити необхідну шумо- і вітроізоляція.

Правильно утеплений каркасний будинок дозволяє значно заощадити на витратах, потрібних для оплати опалення. Згідно зі статистикою, витрати на опалення в порівнянні з проживанням в інших видах нерухомості знижуються приблизно в 2-3 рази. Бюджет зменшується і за рахунок нескладної технології будівництва. Таким чином, каркасна технологія відноситься до найбільш дешевим методикам зведення заміських будинків, яка в кінцевому підсумку дозволяє створити комфортну, практичну, красиву і екологічну нерухомість.

Екологічність каркасного будинку обумовлена використанням дерева. Тому постійне проживання в ньому ще й абсолютно безпечно для здоров'я.


Дизайн зовнішньої і внутрішньої обробки може бути будь-яким. Оздоблення сайдингом, під брус, камінь або цегла - господар самостійно вибирає оптимальне рішення в залежності від персональних переваг. В останні роки дуже поширена обшивка стін вагонкою.

Важлива перевага каркасної технології полягає в бездоганній захисту конструктивних елементів від зовнішніх впливів - впливу негоди і опадів.

Ще один плюс - це здатність збільшити площу будівлі навіть після закінчення будівництва. Хочете зробити 2 поверх - будь ласка! Потрібно зробити прибудовах - будь ласка! Бажаєте модифікувати обсяг наявних кімнат - немає ніяких проблем!

Каркасний будинок нагадує собою трансформер, конструкція якого досить легко і швидко змінюється, якщо за справу беруться професіонали.

Будівництво каркасного будинку цілком допустимо в будь-який час року - хоч влітку, хоч взимку.

Похожие страницы: