Металопластикові вікна Брюгман - ідеальні для каркасних будинків

Багато людей мріють зробити свій балкон теплим і затишним місцем. Якщо вам набридло, що на балкон сиплеться різне сміття з вулиці, а речі, які зберігаються на балконі, взимку заморожуються, а влітку нагріваються. Правильним рішенням буде балкон засклити, а так само для заміни старих вікон в кімнаті рекомендуємо вікна Brugmann, зроблені з якісного матеріалу і прослужать довгий термін.

Під час експлуатації користуватися склопакетами вiд компанii Brugmann дуже комфортно, а так же легко за ними доглядати. Провести професійне скління балкона можливо, завдяки конструкціям виготовлених з високоякісного матеріалу, а так само за рахунок кваліфікованого підходу до кожного проекту майстрів компанії "ТИСЕЙ".


Перед тим як Ви вирішили склити балкон, є моменти, які слід врахувати в самому початку при виборі. Якщо у Вас сонячна сторона і цілий день світить сонце, то краще буде вибрати склопакет енергозберігаючий, завдяки йому знизиться теплове навантаження на балкон. Якщо з того боку будинку, де знаходиться балкон є дорога або вулиця, яка сильно галаслива, то рекомендується використовувати при установці двокамерні склопакети, то в кімнаті стане на багато тихіше. Так само для вашої зручності пропонується кілька видів функцій по відкриванню стулок вікна.

Менеджери компанії "ТИСЕЙ" допоможуть Вам підібрати варіант, в якому врахують всі ваші вимоги і побажання.

Похожие страницы: