Невеликі доповнення в дизайн кухні 8 кв. м

Сучасні дизайнерські тенденції в оформленні кухні знаходяться на перехресті шляхів між максимальною технологічністю і одухотвореністю інтер'єру. Знайти оптимальне поєднання двох елементів - ось вершина дизайнерської майстерності. У пошуках цього поєднання дизайнери застосовують в оформленні кухні ряд характерних прийомів.

Что бы купить качественную кухню, Вам необходимо перейти на сайт компании "МИК" и заказать кухню на заказ.

Прийом перший - функціональність у всьому. Кожен елемент повинен бути використаний з максимальною віддачею. Безліч конструкторських рішень простий на вигляд гарнітур дозволяють перетворити в складну конструкцію, вбудувати в яку можливо абсолютно все. Плита і посудомийка, холодильник і стільниця компактно і непомітно поповнять приміщення.

Прийом другий - загальний фон приміщення варто витримувати в сірих, бежевих або білих тонах. Розбавити їх можна яскравими плямами у вигляді картин, графіки, прикрас. Непомітні тони надають приміщенню легкість і можливість в найкоротші терміни міняти його стиль - додати оригінальні штори, килим.

Третій прийом - максимально практичний дизайн кухні 8 кв. м вимагає уніфікації квітів. Провідну роль тут віддають неяскравим кольорам. Це викликано необхідністю приховувати техніку та інші елементи за дверцятами, витриманими в помірних тонах.

Прийом четвертий - вбудовані ніші і меблі-трансформер. Ніші дозволяють розмістити безліч невеликих побутових приладів, найбільш часто використовуваних, і стане додатковою поверхнею для кухонного творчості. А сучасні новинки - трансформери заощадять і без того невеликі «квадрати».

Тенденція п'ята - «мікрохвильовку» тільки вгору. Дизайнери вже давно відмовляються від розміщення СВЧ-печі на стільниці або на гарнітурі. Сучасні вимоги змушують піднімати їх на окремі полки або в навісні шафи.

Прийом шостий - використання рейлінгов. Грамотне використання цього нехитрого пристосування дозволяє найбільш ефективно використовувати вертикальні площі стін, отвори гарнітурів і ніш. Тепер посуд, прихватки і інше начиння знаходяться під рукою, вивільняючи місце для великогабаритної техніки.

Прийом сьомий - як не дивно, мінімалізм. Предметів на кухні повинно бути небагато, але вони повинні створити максимально робочу і одночасно комфортну атмосферу.

Похожие страницы: