Опалення приватного будинку і квартири

Сонячні батареї відносяться до альтернативних, екологічним джерел енергії, широко використовуваним в наш час. Це обладнання перетворює енергію, отриману від сонця в електричну енергію, і її вже безпосередньо використовують у промисловості та побуті або накопичують в акумуляторних пристроях для використання в не сонячне час доби (зимову пору року або в нічний час доби).

Для того, что бы купить солнечную батарею, заходите на https://sunbeam.dp.ua/g4129291-solnechnye-batarei/ и выбирайте альтернативный источник энергии.

При використанні сонячних батарей може проводитися як освітлення, так і опалення житла.

Сонячні батареї-види

Малі фотоелектричні системи. Складаються з панельок і акумуляторів (max напруга 12-24 вольт) і використовуються для роботи електротехніки з невеликим напругою - лампочки, радіо, телевізор.

Великі фотоелектричні системи. Використовуються для повноцінного забезпечення електрикою всього будинку. Використання такої системи гарантує напруга в мережі - 220 вольт. При використанні потужних акумуляторів підвищуються можливості по використанню енергії! Але є свої особливості в експлуатації.

Особливості роботи сонячних батарей

Для роботи сонячних батарей потрібні специфічні зовнішні умови, що впливають на їх повнофункціональну роботу.

Ефективність висока тільки в областях підвищеної сонячної активності (розраховувати потрібно частоту дощових днів і похмурих).

Особливу увагу варто звернути на кількість сонячних днів в холодну пору року.

Для підвищення ефекту від сонячних батарей потрібно утеплення будинку - тоді на опалення витратиться менше енергії.

Ідеальним варіантом буде - комбінувати сонячні батареї з опаленням газом або електрикою. Тоді разом це буде ідеальна система опалення, що гарантує постійне тепло в будинку.

Необхідно враховувати активність сонця в середині дня - орієнтувати батареї на південь - для досягнення оптимального опалення будинку. Можливі варіанти - південний захід або південний схід.

Сонячні батареї не повинні затінювати деревами або будівлями.

Максимальне поглинання енергії відбувається під прямим кутом до інсоляції. Саме через це сонячні батареї розміщують під кутом, який дорівнює географічній широті місцевості.

У холодну пору року ефективно збільшення кута нахилу і потрібно в літній час його повертати назад.

Похожие страницы: