Основні критерії житла бізнес- і еліт-класу

Все житло було поділено на два великі сегменти - масовий і підвищеної комфортності. Масове житло, в свою чергу, диференціюється на економ- і комфорт-класи , а новобудови підвищеної комфортності, відповідно до вклали практикою, підрозділяється на бізнес і елітний клас . Критерії ще кілька розмиті і постійно удосконалюються. Так, нерухомість, яка ще кілька років тому ставилася до еліти, сьогодні дотягує тільки до бізнес-категорії, та й останній теж постійно пропонує нові можливості. Така невизначеність призводить до того, що часом неможливо визначити, де закінчується "бізнес" і починається "еліт".

Осуществить выбор квартиры вы можете вместе с специалистом компании, который расскажет все ньюансы.

Класифікація житла дозволяє покупцям і ріелторам орієнтуватися в масі пропозиції, але покладатися на неї при покупці квартири все ж не варто. Забудовники часто схильні невиправдано завищувати клас новобудов, щоб залучити до проекту потенційних покупців і мати можливість підняти ціну на квартири. При цьому можна привести безліч прикладів, коли проект не відповідає заявленій категорії за цілою низкою ознак. Наприклад, житловий комплекс бізнес-класу не має огорожі по периметру і / або розташований по сусідству з Кадома або іншими абсолютно невідповідними об'єктами. Тому, плануючи покупку, потрібно особисто упевнитися, що ціна вподобаного варіанту дійсно відповідає якості.

Класифікація - одна на всіх

Щоб уніфікувати характеристики житла того чи іншого класу, Російська гільдія ріелторів розробила "Єдину класифікацію багатоквартирних житлових новобудов". До основних критеріїв, за якими визначають клас, відносяться:

архітектурний проект;

технології будівництва та матеріали для зведення несучих і огороджувальних конструкцій;

якість скління;

планувальні рішення, висота стель;

оздоблення інтер'єрів громадських зон;

обробка квартир;

мінімальна площа квартир;

якість дверей і надійність вхідних блоків;

стан інженерного забезпечення (енергопостачання, припливно-витяжної вентиляції, опалення та водопостачання, ліфтового господарства);

система безпеки і організація прибудинкової території;

соціальна і комерційна інфраструктура;

район, в якому розташовується об'єкт;

наявність паркінгу.

Такі житлові комплекси будуються за індивідуальними проектами, мають пророблений екстер'єр і впізнаване "обличчя". В цьому класі застосовуються технології бескаркасного і монолітно-каркасного будівництва. Обов'язкова складова об'єктів бізнес-класу - упорядкована обгороджена територія з дитячими та господарськими майданчиками.

Характеристики житла бізнес-класу

Система безпеки включає наявність консьєржа, стаціонарні пости охорони біля входу в будинок, в'їздах на паркінг і у двір. По периметру організована система відеоспостереження. Про всі гостях консьєрж повідомляє мешканцям по домофону. Будинки бізнес-класу обов'язково мають паркінги (закритий підземний / наземний і на прибудинковій території), які в сукупності володіють хоча б одним машино-місцем на квартиру.

Що стосується інтер'єру, то квартири здаються або зовсім без обробки, або з поліпшеною обробкою "під ключ" за договором з компанією. Вартість такого об'єкта буде на 25% вище, ніж без ремонту.

Вільне планування дозволяє самостійно розділити внутрішній простір квартири на зону відпочинку, вітальню, кімнату для гостей, дитячу і т. Д. Висота стель в бізнес-класі - не менше 2,75 метра. Нерідко забудовники пропонують увазі покупців дворівневе житло, пентхауси, просторі лоджії і балкони для пристрою зимових садів. Якщо в квартирі більше 2-х кімнат, в ній повинно бути не менше двох санвузлів.

Мінімальна загальна площа однокімнатної квартири бізнес-класу починається від 45 квадратних метрів, 2-кімнатної - від 65 кв. м., 3-кімнатної - від 85 кв. м., 4-кімнатної - від 120 кв. м., 5-кімнатної - від 150 кв. м. Кухні в такому житлі не можуть бути менше 12 кв. м.

Похожие страницы: