Планування будинку
Визначившись з бюджетом і призначенням, саме час зробити замальовку проекту майбутнього будинку.
Найкращі квартирі в новобудові ви можете купити на http://www.yaskraviy.com/ua/ у ЖК Яскравий.
Плануючи кількість і розташування кімнат, звіряйтеся з екстер'єром, перевіряйте, що вийде на фасаді, не "попливуть» чи вікна.
Навіть якщо ви завжди хотіли кінозал, спочатку закладіть в планування будинку приміщення, без яких ви не обійдетеся ні за яких умов. Це в першу чергу котельня і гараж, в другу - кухня та санвузли.
Поступово додавайте в планування вітальню, спальні, дитячі. Їх площа може бути приблизно такою: вітальня від 40 до 60 квадратів, кухня, їдальня, спальні - від 18 до 25 квадратних метрів. На санвузли закладайте відразу 6-10 квадратних метрів. Здається, що багато? Для будинку мрії в самий раз.
До речі, про мрію. Для кінозалу вистачить 15-20 квадратних метрів. Я перевіряв.
Вибір стилю
Тепер черга дизайну. Страшно сказати, але він на останньому місці. Думайте про красу тільки після того, як створений добротний функціональний план.
Тримайтеся загальної естетики. Замовники, з якими я спілкувався, щодо стилю майбутнього будинку часто слідували гендерним стереотипам. Але ділити будинок на зони за принципом «чоловіча / жіноча» - помилкова тактика.
«Подружитися» інтер'єр з екстер'єром. Якщо стиль не визначений, знаходите його швидше, причому саме для внутрішніх приміщень - адже вам в них кожен день прокидатися, обідати і виховувати дітей.
Шукайте зразки в глянцевих виданнях і в історичних книжках - дворянські маєтки, садиби художників і поетів. Навіть радянські здравниці в Криму підійдуть, там є особливий південний колорит.
Якщо ви шанувальник скандинавського стилю і мрієте створити за містом вибілений інтер'єр, надихайтеся сучасними журналами: в них часто «друкують» вдома, виконані в шведському або голландському дусі.
Завжди радьтеся з фахівцями. І більш ні з ким. Довіряйте собі і своїм смаком. Тільки так ви побудуєте унікальний власний світ в пару поверхів.
Похожие страницы: