Плюси і мінуси проживання на останньому поверсі

У останніх поверхів теж є специфічні переваги і недоліки, властиві тільки їм. Мешканці квартир, розташованих під дахом будинку, приречені на залежність від цієї самої даху. У старих будинках вона може протікати - тоді стелі покриваються некрасивими жовтими плямами. Влітку покрівля гріється, і в квартирі стає нічим дихати. Конструкція нових будинків передбачає технічний поверх, який повинен пом'якшувати спеку, а й він повністю не справляється з цим завданням, а постійно використовувати кондиціонер накладно.

На сайті http://vidradnyi.com.ua/ ЖК Відрадний ви можете купити квартиру швидко і надійно.

Крім того, у багатьох старих будинках встановлені малопотужні насоси, тому в ранкові та вечірні години натиск води буває недостатнім, а то і зовсім виникають перебої з її подачею.

Тепер про плюси. Мешканці крайніх поверхів мають можливість спостерігати дивні по красі світанки і заходи над Москвою. Гарний вид з вікна - це немало, адже деякі містяни змушені все життя задовольнятися спогляданням цегляної стіни або забору. Ніхто ніколи не заллє вашу квартиру окропом і не буде стрибати у вас над головою.

Знавці кажуть, що чим вище вгору, тим повітря чистіше. Дійсно, всі автомобільні вихлопи концентруються на рівні 1-3 поверхів. Ті, хто проживає над ними, мають велику перевагу.

А ось версія про те, що на верхні поверхи не долітають комарі, не витримує ніякої критики. Кровососи прекрасно почувають себе на рівні 10-12 поверху, а можливо, і вище.

А з нашого вікна ...

Оптимальною для житла буде квартира на одному з середніх поверхів, але єдиного підходу тут бути не може, так як багато залежить від поверховості будинку. У п'ятиповерховій будівлі краще брати квартиру на 2-3 поверхах. Третій поверх завжди вважався найкращим для життя - далеко від підвалу, але неважко піднятися пішки по сходах.

У дев'ятиповерхівці оптимальним вибором стануть 4-й і 5-й поверхи. Там менше пилу і автомобільних вихлопів, але все ж не надто високо від землі.

В сучасних житлових висотках покупці вважають за краще селитися на 5-8 поверхах. Це відмінний варіант за умови стабільної роботи ліфта.

У квартирах від сьомого поверху і вище багато світла і сонця, гарний вигляд, повз вікна літають птахи. Таке житло воліють молоді сім'ї без дітей. Навіть якщо зламається ліфт, можна дійти і пішки. У новобудовах вартість нерухомості на верхніх поверхах, крім останнього, досить висока. Їх серйозний недолік - неможливість швидко вибратися з будівлі в разі надзвичайної ситуації, наприклад, пожежі. Скористатися ліфтом при цьому навряд чи вдасться, і доведеться тікати вниз по сходах. До того ж, якщо ви боїтеся висоти.

Як бачимо, у кожного з варіантів є свої плюси і мінуси, які варто знати, перш ніж зважитися на покупку квартири. Якщо ви купуєте житло в новобудові, вам, швидше за все, не доведеться зіткнутися з більшою частиною вищеописаних проблем. В цьому випадку орієнтуйтеся тільки на ваш особистий смак і уподобання.

Похожие страницы: