Проекти каркасних будинків
Прискорений ритм життя сучасної людини знайшов своє відображення в багатьох сферах сучасного життя, в тому числі і в будівництві. Це, в свою чергу, призвело до швидкого зростання популярності каркасних будинків, зведення яких має ряд неоціненних переваг. Основні з них - швидкість і простота будівельного процесу.
Приобретенная Квартира от «Альянс Новобуд» в Броварах — в Новый год с отличным подарком для вашей семьи.
Особливості каркасного будівництва
Основним елементом будівництва будинку за даною технологією, як видно з назви, є каркас. Саме на нього розподіляється основне навантаження всієї споруди. Каркасна коробка може бути дерев'яною або металевою. Перший варіант більш поширений, але другий вважається більш міцним і довговічним. Крім того, метал дозволяє збільшити розмір прольотів в перекриттях і стінні отвори.
Для зовнішньої же обшивки готового каркаса пропонується широкий асортимент різноманітних матеріалів: від деревно-шаруватих і орієнтовано-стружкових плит до вагонки і блок-хауса.
Проекти каркасних будинків
Зведення каркасного будинку, як і будівництво будь-якого об'єкта, починається з його проектування. При складанні необхідної документації, враховуються площа і поверховість майбутнього будинку, передбачувана кількість мешканців, а також те, для яких цілей він буде використаний (сезонний дачний будиночок або котедж для постійного проживання). Для чого потрібен? В першу чергу, для твори правильних розрахунків навантаження на фундамент і перекриття, від яких буде залежати міцність і довговічність будинку.
Де ж знайти і як правильно підібрати? Тут можливі два варіанти: індивідуальний або готовий типовий. Втілити в життя мрію про власний ідеальне житло, яке сподобається кожному члену сім'ї, допоможе індивідуальний проект. Такі варіанти розробляються, що називається, з нуля, з урахуванням всіх, навіть самих незвичайних побажань клієнта. Однак його підготовка може зайняти чимало часу, та й вартість його буде вище, ніж готового.
Другий варіант вибору готового варіанту набагато зручніший і менш витратний. Вибираючи майбутній будинок в Інтернеті або каталогах проектних організацій, можна уважно ознайомитися не тільки з його зовнішнім виглядом, але і внутрішнім плануванням, подивитися, які матеріали знадобляться для його будівництва, підрахувати необхідну їх кількість і співвіднести витрати зі своїми фінансовими можливостями. Основним плюсом таких проектів є те, що вони вже були використані і підтвердили свою ефективність, що дає гарантований захист від непередбачених «сюрпризів» при експлуатації будинку. Варто враховувати, що серійними стають лише найкращі, якісні і ретельно опрацьовані.
Що ж стосується деяких поширених стереотипів щодо типових розробок, то вони рідко відповідають істині. Так, типовий - це не завжди означає масовий. Так що можливість того, що на одній вулиці і навіть в одному районі з'являться абсолютно однакові «інкубаторські» будинки, надзвичайно мала. Адже варіантів навіть самих бюджетних типових проектів досить багато, і всі вони відрізняються не тільки по внутрішньому дизайну, але і за зовнішніми архітектурним рішенням.
Готовий проект з індивідуальною родзинкою
Крім того, вибір готового типового проекту будинку, всупереч усталеній думці, зовсім не означає, що в цей план не можна внести ніяких змін, додати деяку частку індивідуальності. В принципі, доповнення та коригування можна зробити в будь-якому макеті. Але найпростіше це зробити саме при каркасному будівництві, що є ще одним значною перевагою цього виду споруди. Причому варіанти змін тут практично не обмежені, так як немає необхідності враховувати розташування несучих стін і конструкцій.
Співробітники проектної організації за бажанням клієнта можуть змінити в готовому рішенні:
- Місце розташування дверей і вікон, а також збільшити або зменшити їх кількість;
- Кут покрівельного ската і навісних конструкцій;
- Обсяг кімнат за рахунок збільшення висоти стель;
- Конструкцію стін і види перекриттів;
- Тип фундаментного підстави залежно від характеристик грунту, на якому буде вестися будівництво.
Крім того, цілком припустимі додавання або ліквідація мансардного поверху, гаражного приміщення, підвального і цокольного приміщень, веранди, розворот будинку в дзеркальному відображенні.
Основними типами фундаменту є стрічковий, гвинтовий фундамент або ж плитний. До типів же стінових конструкцій проекти каркасних будинків відносяться стіни, що збираються на об'єкті, модульні або ж складаються з панелей невеликих розмірів. Всі ці варіанти цілком взаємозамінні, що дозволяє замовнику створити неповторний образ свого житла.
Що стосується внутрішнього планування, то тут і зовсім можна дати волю своїй фантазії, так як для її зміни необхідно буде лише пересунути внутрішні стіни на зразок дитячого конструктора.
Похожие страницы: