Швидкомонтовані будинки: вигідна новинка будівельного світу

Вперше швидкого спорудження з'явилися на території Німеччини. Саме німецьким розробникам зараз зобов'язане півсвіту за настільки практичне винахід. Адже саме каркасні споруди отримали небувале поширення нарівні зі стандартним, звичним всім, будівництвом з важких матеріалів.

Если Вам необходима коронка биметаллическая по металлу, купить Вы можете на сайте магазина Snabzhenie.

Види швидкомонтованих будинків
На сьогодні існує кілька видів «експрес» будинків. Всі вони відрізняються не тільки технологією зведення, а й використовуваними матеріалами, вартістю, а також умовами проживання в готових будинках. Зустрічаються споруди:
каркасного виду;
піно і газобетонного;
модульного;
дерев'яного;
термодома.

Розглянемо кожен з видів більш докладно.
Каркасні будинки
Одні з найпоширеніших в США, Європі і Японії - швидкобудуюємі каркасні будинки, або котеджі. Виходячи з технології їх зведення, можна виділити два типи - «канадські» і панельно-каркасні будинки.


Будівництво каркасних будинків за канадською технологією починають з зведення каркаса, до якого надалі прикріплюються спеціальні панелі з зовнішньої, і гіпсокартон з внутрішньої сторони. Порожній простір між матеріалами заповнюють тепло- і звукоізолюючим шаром. У свою чергу, панельно-каркасні будівлі збираються з готових деталей, вироблених в заводських умовах. Останні вже мають теплоізоляційну прошарок, а тому не потрібно додатковий захист будівлі.

Дерев'яні зруби
Швидкомонтовані каркасні будинки в Казані популярні, проте, не настільки, як традиційні споруди - зруби. У будівництві використовують незбиране або оциліндрованої колоди, а також рубаний або клеєний брус.

Дерево прекрасно зберігає тепло, а 20-тісантіметровий шар колоди рівносильний метрової цегляної стіни. Застосування такого екологічних матеріалів виправдано не тільки практичної складової, а й естетичної - дерев'яні конструкції виглядають завжди презентабельно.

Модульні
Найшвидшим способом зведення будинку є використання, так званої, модульної конструкції. Частини будинку, подібно скибочкам торта, лягають акуратно одна на іншу, утворюючи в кінцевому підсумку повноцінне будівлю.

У подібні модулі вже вбудовані вікна та двері, а також нерідко вони бувають оснащені всіма необхідними системами життєзабезпечення. Вони настільки прижилися на сучасному будівельному ринку, що можливо можуть обійти швидкобудуюємі каркасні будинки і цегляні котеджі.

Похожие страницы: