Вентиляція і кондиціонування

Вентиляція - життєво необхідні для підтримки здорового мікроклімату в будинку.

Качественное Сервисное обслуживание кондиционеров от профессионалов с большим опытом работы.

Кондиціонування представляє собою підтримку певних параметрів повітря в закритому приміщенні для гарантії відповідних метеорологічних умов. Останні необхідні для того, щоб забезпечити гарне самопочуття жителям будинку, гармонійне протікання технологічних процесів, збереження різних цінностей і так далі.

Це означає, що повітряне середовище стає більш сприятливою для здоров'я, позитивно впливає на самопочуття. Таким чином, вентиляція допомагає домогтися необхідного відповідності вимогам технологічних процесів, санітарних норм, будівельних конструкцій, умов зберігання чого-небудь.

На даний момент до кожного житлового приміщення висувається вимога про постачання системою вентиляції. Навіть такі приміщення, як ванна і туалет, які є непридатними для проживання, повинні піддаватися регулярному провітрювання. Ми стираємо, миємося, куримо, через що повітря зволожується і забруднюється, навіть якщо ми не звертаємо на це уваги.

Вентиляція перемішуванням.

Вентиляція витісненням.

- може вирішити цю проблему. Адже якщо повітряний режим порушений, в приміщенні пітніє скло, утворюється конденсат, може з'явитися цвіль, білизна буде довго сохнути, а неприємні запахи - поширяться по всій квартирі. Це демонструє нам, наскільки регульований повітрообмін в приміщеннях важливий для нашого здоров'я, особливо якщо в родині є маленька дитина. Адже в іншому випадку у нього з легкістю може розвинутися бронхіальна астма.

З'ясувати, чи працює в вашому домі вентиляція, і чи немає необхідності її виправити, зовсім немає потреби в якихось особливих навичках. Досить взяти невеликий шматок туалетного паперу, відкрити в приміщенні кватирку або вікно і піднести заготовку до вентиляційної решітки. Можливо три варіанти розвитку подій. Листочок притягається до грат - система вентиляції справна. Не притягується і падає - вона не працює. Відштовхується - у вашому будинку зворотна тяга, що призводить до сторонніх запахів в приміщенні.

Це все допомагає запобігти розвитку різних захворювань або загострення вже наявних. Цей процес покликаний підтримувати в встановлених нормах наступні параметри: вологість, температурний режим, чистота, швидкість руху.

Автоматизований процес підтримки мікроклімату в приміщенні означає, що у вашому домі завжди буде найбільш підходяща для вашого самопочуття атмосфера, а всі технологічні процеси будуть відбуватися злагоджено.

Похожие страницы: