Вибираємо металочерепицю

Вибираючи покрівлю орієнтуються на те, для якого проекту вона буде використовуватися. Так для будівель в стилі модерн найбільш вдало використання мідної крівлі.

Для качественной кровли дома подойдет металлочерепица цена харьков выгодная и доступная.

А будівлям в романському стилі краще підійде традиційна глиняна черепиця. Однак сьогодні є матеріал, органічно поєднує характеристики мідної крівлі і естетичність натуральної черепиці.

Металочерепиця - це сучасний зручний матеріал, який сьогодні широко використовується як покрівельного покриття. Її застосовують в багатоповерховому і приватному будівництві, при зведенні технічних споруд, а так само для ремонту історичних зданій.Купіть металочерепицю на даний день можна практично в будь-якому великому супермаркеті.

До переваг металочерепиці варто віднести те, що вона легка і міцна, крім того даху криті їй красиво виглядають. Матеріал має порівняно невисоку вартість, простий в монтажі, і має довгий термін служби. Так само до достоїнств металочерепиці варто віднести широку кольорову гаму, завдяки якій не важко підібрати саме той колір, який влаштовує замовника.


При виборі металочерепиці слід звернути увагу на:
1) Товщину метала. Зазвичай рекомендована товщина складає 0,5 мм, але якщо покрівля не буде регулярно піддаватися серйозним навантаженням, то цілком підійде сталь з товщиною 0,45 мм.
Не набагато знижуючи рівень міцності, це досить відчутно зменшить вагу покрівлі, а так само заощадить гроші.

2) Вид покриття. Сьогодні на ринку найбільш поширена металочерепиця з покриттям з поліестеру, пластізолаі пурала.

3) Виробника. Незважаючи на те, що металочерепиця досить міцний матеріал, рекомендується вибіратьметаллочерепіцу від відомого виробника. Визначити якостей вироби допоможуть цілісність полімерного покриття і точність розміру листів.

Звичайно ж, цей вибір повинен зробити сам замовник відповідно до свого смаку. Однак вибираючи колір, варто звернути увагу на те, що темні кольори набагато менше схильні до вицвітання на сонці.

Згодом під впливом світла змінюється колір матеріалу будь-якої якості, однак більш якісні матеріали вицвітають рівномірно, не псуючи вигляду покрівлі. На відміну від них дешеві аналоги вигорають швидше «і при цьому нерівномірно, що не кращим чином позначається на зовнішньому вигляді будівлі.

Похожие страницы: