Вибираємо терморегулятори для радіаторів опалення і DigiTOP

Як вибрати терморегулятор для радіаторів опалення? Який саме вибрати і чому саме зараз? Потрібно вибирати заздалегідь або можна встановити терморегулятор потім? Все це і багато іншого в корисною і зрозумілою статті про вибір регуляторів для радіаторів опалення.

Придбати терморегулятори для приміщення ви можете на сайті shop.digitop.ua/termoregulyatory/ за вигідною ціною і відмінної якості.

Всі ми бачили як в недалекі часи студенти в Німеччині, які вирішили підзаробити, ходили по домівках і звіряли показники на радіаторах опалення. Для нас була і залишається досить дивною така ситуація, так як ми до сих пір не можемо і не вміємо регулювати натиск проходить води в радіатори опалення, а якщо потрібно знизити температуру в опалювальному приміщенні, то ми чинимо просто - відкриваємо вікно навстіж. І такий варіант «ручного» регулювання відбувається до одного моменту - до весни. Тоді і відкрите вікно не допомагає. Виходячи з власних лімітів по спалюванню палива, комунальники намагаються спалити останню краплю дорогоцінного палива, виходячи з власних інтересів.

Щоб убезпечити себе від непотрібного перегріву, то краще відразу встановити відповідний терморегулятор на радіатори опалення.

Конструкція такого унікального приладу здебільшого складається з двох складових частин: термостатичного елемента і перекриває клапана.

Термостатичним елементом прийнято називати особливий циліндр, що має гофровані стінки або сильфон. Даний сильфон заповнюється спеціальним газом, який з чуйністю реагує на найменшу зміну температури повітря всередині опалювального приміщення. Якщо температура повітря підвищується, то газ починає розпирати стінки, збільшується його обсяг, і в кінцевому результаті сильфон трохи розтягується і починає переміщати шток клапана в зворотну сторону, тобто в бік зменшення проходить рідини. Як тільки температура в приміщенні стабілізується, то шток повертається назад і гаряча вода знову зможе вільно проходити і нагрівати радіатор опалення.

Використання такого приладу допоможе істотно знизити споживання палива і в приватному секторі. Припустимо, якщо дизельний котел на добу споживав 10 л солярки на добу, то використання такого приладу дасть економію мінімум в 20 відсотків! Здавалося б, це не дуже багато, але якщо мислити масштабно і порахувати економію в 2 л за весь опалювальний сезон, то цифра виявиться вражаючою. Це дозволить на наступний сезон купувати менше палива, що дозволить окупити покупку дуже потрібного терморегулятора вже в перший сезон.

Похожие страницы: