Як утеплити будинок пінопластом

Пінопласт - матеріал, який широко застосовується в будівельно-ремонтних роботах. Його використовують при утепленні приватних будинків, дахів, фундаментів, фасадів багатоповерхових будівель і споруд та інших об'єктів.

Качественное и надежное утепление фасадов от специадистов имеющих большой опыт работы.

Як утеплити будинок пінопластом

Причиною утеплення житлових будинків найчастіше є некомфортна температура в приміщеннях: взимку холодно, влітку спекотно, постійна сирість в будинку. Будівельники пропонують багато варіантів внутрішнього та зовнішнього утеплення таких будинків. Останнім часом на ринок будматеріалів надійшли утеплювальні матеріали у вигляді легких плит пінопластів.

Пінопласт - це спінена пластмаса, основним наповнювачем якої є повітря. Замкнутоячеістая структура, наповнена повітрям, надає пінопласту легкість, а склад відносять до екологічно чистих матеріалів.Пінопласт без запаху, при горінні не виділяє отруйних речовин, при обробці не пилить. Це один з найдешевших утеплювачів. Завдяки своїм властивостям знайшов найширше застосування, як чудовий теплоізоляційний матеріал в ремонтно-будівельних роботах. Будівельні компанії розробили різні технології, як утеплити фасад будинку пінопластом, якщо він побудований з різних матеріалів (цегельний, дерев'яний, каркасний і ін.).

Яким пінопластом краще утеплити будинок зовні

Пінопласт випускається декількох марок і характеризується різними властивостями, які і визначають зону його застосування. Товщина і щільність пінопласту визначають його вартість. Пінопластові панелі випускають різного розміру і щільності. Для зовнішнього утеплення краще використовувати листи з мінімальною щільністю. З підвищенням щільності збільшується теплопровідність матеріалу, значить, буде знижуватися ефективність збереження тепла.

Пінопласт випускають двох видів: крихкий і більш пластичний, стійкий до зламу. Перший сильно кришиться і не підходить для утеплення. Найефективнішу теплоізоляцію забезпечує другий вид.

Купуючи пінопласт, зверніть увагу на:

- колір матеріалу. Він повинен бути білим. Жовтуватий відтінок говорить про неякісну технології виготовлення,

- розмір гранул. Вони повинні мати однаковий розмір і щільну прілегаемость. Якщо гранули не спаяні між собою і легко відламуються або кришаться під рукою, такий матеріал непридатний до використання.

Щоб уникнути неприємностей при покупці, просите у продавця сертифікат якості і купуйте товар тільки в спеціалізованих магазинах і торгових центрах. Часто у господарів приватних будівель виникає питання, як утеплити будинок пінопластом, і яка товщина повинна бути при зовнішньому утепленні фасаду будинку або внутрішньому утепленні підлоги, даху і т.д.

Стандартні листи випускаються 3 розмірів: 0,5 × 1,0 м, 1,0 × 1,0 м, 2,0 × 1,0 м. Для зовнішнього утеплення квартир, малоповерхових будівель оптимальний розмір плит становить 0,5 × 1, 0 м або 0,5 × 0,5 м. Ці плити використовують при самостійному утепленні будинків. Більші розміри листа пінопласту використовуються будівельниками для утеплення великих площ.

Похожие страницы: