Як вибрати відповідну душову кабіну

Види кабін для душу
Все частіше люди роблять вибір саме на користь душової кабіни, а не класичною ванною. Це робиться тому, що душ практичніше, компактніше, а за функціями від ванною мало чим відрізняється. Особливо, вибираючи пристрій з глибоким піддоном, ви зберігаєте всі переваги ванній, але організуєте простір в приміщенні більш оптимально.

Заказать гидробокс Keramac Вы можете на сайте магазина port20.com.ua по самой лучшей цене.

Вибір душової кабіни починається з визначення цінової категорії, на яку ви орієнтуєтеся. Ціна сантехніки залежить від розмірів, функцій, якості матеріалів, моделі і марки, складності збірки і багатьох інших параметрів. Не варто переплачувати за те, чим ви користуватися не будете.

Не всі розуміють, як правильно вибрати душову кабіну серед різних моделей і видів. У магазинах представлений широкий асортимент на будь-який смак і гаманець, і зорієнтуватися серед них досить складно. У цьому випадку рада професіонала дуже стане в нагоді. Коли ми вибираємо тип кабіни, потрібно звернути увагу, збірна вона або монолітна. Збірні моделі купуються в розібраному вигляді і монтуються прямо в приміщенні ванної кімнати. Моноблочні відразу йдуть в зібраному вигляді - їх необхідно тільки правильно встановити у ванній.

Виділяють моделі відкритого і закритого типу. Відкриті - це найпростіший дешевий варіант. Він складається з піддону і стін з дверцятами. З плюсів можна виділити компактність і низьку ціну. Мінуси в тому, що кабіни малофункціональні, не дуже зручні: в них холодно і тісно.

На відміну від відкритих варіантів, закриті передбачають піддон, стінки з дверцятами та стелю. У такій кабіні добре зберігається тепло, можна використовувати функцію пара і інших додаткових опцій. Вона може встановлюватися на спеціальні підставки і при необхідності пересуватися.

Особливий варіант - моделі з ванною. Цей гібридний тип поєднує всі позитивні риси обох пристроїв, тому любителі полежати у ванні будуть задоволені. Такі моделі теж можуть бути відкритими і закритими. Єдиний мінус - це те, що кабінка займає дуже багато місця і може бути встановлена тільки в просторій ванній кімнаті.


Який оптимальний розмір?
Важливо правильно вибрати душову кабіну, яка дозволить оптимально організувати простір у вашій ванній, не захаращуючи її. Вибираючи занадто громіздку модель, ви не залишите місця для меблів і аксесуарів у ванній.

Габарити сантехніки визначаються по піддону. Ширина може складати від 70 до 120 см, довжина - від 70 до 200 см. Відповідно, можна купити кабіну розмірами 70x70, але поміститися в ній зможе хіба що дитина. Самі мінімальні параметри, комфортні для дорослої людини, - це 90x90 см.

За цією ознакою виділяють такі типи кабін:
маленькі (90x90 см або 100x100 см);
середні (розмірами до 130x130 см);
великі - розмір практично не обмежений.

Висота повинна бути оптимальною для того, щоб дорослій людині було комфортно приймати душ. Мінімум - це 180 см, максимум - 250 см.

Розмір сантехніки, звичайно, визначається, перш за все, габаритами і формою ванної кімнати. Робіть точні виміри, тоді установка кабіни буде проходити швидше і простіше.

Похожие страницы: