Як зібрати каркасний будинок?

Зведення каркасного будинку традиційно починається з вибору підходящого місця, аналізу грунту і рівня грунтових вод. В якості підстави будівлі, як правило, використовується свайно-гвинтовий або стрічковий фундамент. Каркас нерухомої власності виготовляється з металу (більш привабливий варіант) або дерева. Потім він обшивається, встановлюються всі потрібні вікна і двері, будуються стіни і виконується максимально надійне утеплення будинку.

Если Вы желаете повысить свои знания в электробезопасности, на сайте http://profiteh.ua/ru/programm/elektrobezpeka-i-v-grupi-dopusku-2/ можете подать заявку и получить знания от квалифицированных преподавателей.

Утеплення будинку, що зводиться за каркасною технологією, може здійснюватися за допомогою широкого спектра матеріалів. При виборі відповідних матеріалів для теплоізоляції необхідно враховувати, щоб вони не тільки добре захищали нерухомість від холоду, але і перешкоджали утворенню вологи, яка є причиною конденсату і погіршення функцій утеплювача.


Для внутрішньої обшивки будинку часто пускають в хід гіпсокартон і плити OSB. Окремі елементи каркаса з'єднуються за допомогою металевих куточків, що гарантує необхідний ступінь жорсткості і міцності конструкції.

Слідом за каркасом здійснюється складання і установка внутрішніх перегородок, монтаж підлоги і стелі, проводяться всі необхідні власнику будинку інженерні комунікації. На заключному етапі виконується зовнішня і внутрішня обробка будинку. Для цілей зовнішньої обробки зазвичай використовується сайдинг, хоча ніхто не забороняє застосовувати обробна цеглина, декоративні плити, штукатурку або цементні панелі, щоб ваш будинок вийшов візуально бездоганним і викликав захоплені погляди!

Похожие страницы: