Секрети використання відтінку кави з молоком

Ніжний, м'який, затишний, стильний і просто апетитний відтінок кави з молоком в новому сезоні завойовує приз глядацьких симпатій. Американські, іспанські і французькі дизайнери буквально вирішили зробити його одним з найбільш будь-яких, як для обробки, так і для текстильного декору. Подивимося, як повторити такий фокус і вам?

Мы расскажем вам про 5 приятных особенностей ЖК «Лисовый квартал» и «Крона Парк» в Броварах на основе отзывов и вы обязательно захотите купить квартиру в новостройке.

Виберіть контрастний модний відтінок

Головне, що варто знати про відтінку кави з молоком - він потребує контрастному модному додатку. Це може бути просто чорна або біла меблі, якщо ви не хочете робити яскравий інтер'єр, але для особливо модного рішення підійде яскраво-рожевий, блакитний, марсала або зелений.

Використовуйте найближчі відтінки

Позолота, бежевий, шоколадний і охра можуть допомогти вам у створенні багатошарового інтер'єру на основі відтінку кави з молоком. Будьте обережні і не додавайте особливо схожі кольори, якщо не хочете, щоб всі предмети декору злилися в одне суцільне пляма.

Додайте натуральні відтінки

Натуральні кольори меблів та декору, натхненні самою природою, ідеально поєднуються з ніжним відтінком кави з молоком в будь-якому стилі дизайну інтер'єру. Спробуйте додати натурального дерева і ви отримаєте чудове тріо для сімейного інтер'єру.

Меблі з дерева

До речі, дерев'яні меблі для інтер'єру з головним кольором кави з молоком дійсно практично обов'язкове. Його теплота відмінно гармонує з ним і доповнює загальний образ.

Шкіряна оббивка

Шкіряна оббивка м'яких меблів допоможе зробити інтер'єр в кольорі кава з молоком люксовим і розкішним, не роблячи його більш агресивним.

Оздоблення кімнати

Стіни і стеля найкраще реагують на фарбування в відтінок кави з молоком, при цьому підлогу найчастіше вибирається дерев'яний, на кілька тонів темніше. Але якщо ви не звикли до інших кольорів стелі, крім білого, вам слід утриматися від його фарбування в даний модний відтінок.

Від романтики до брутальності

Відтінок кави з молоком ви можете з легкістю використовувати як в класичному інтер'єрі, так і в лофт, так як він шалено податливий для дизайнерських ідей. Новий ремонт під майбутні тренди теж не важко, адже такі відтінки, як кава з молоком ніколи не виходять з моди і їх лише слід по-різному розбавляти іншими квітами.

Похожие страницы: