Ваш гід по стилю: гламурна класика

Гламурна класика - це і нью-йоркські пентхауси, і ексклюзивні шале, і реконструйовані шато і навіть невеликі французькі квартири з оригінальним паркетом на Монмартрі. Це дух свободи, який приходить в сучасність разом з можливістю зробити історичні традиції, нарешті, по-справжньому стильними.

Гламурна класика відрізняється від звичайної тим, що може відмінно вписатися в міський інтер'єр, мати ультра-технологічну начинку і дивувати цікавими поєднаннями. Про те, як легко визначити і виділити цей стиль серед інших, і піде мова в нашій статті.

Невагоме зарозумілість

Зарозумілість, як і пристрасть до розкоші і престижу теж можуть бути гранично стильними та дуже елегантними. Чорно-біла палітра, ледь помітна геометричність класичних форм і більш суворі лінії допоможуть розгледіти вам в цьому стилі інтерес як до класичної симетрії, так і до сучасного еклектичному епатажу.

Люксовая естетика

Нью-Йорк, Чикаго і Лондон можуть похвалитися кращими зразками стилю гламурна класика, так як у всіх цих містах глибокі традиції дизайну інтер'єру переплітаються з божевільним сучасним ритмом великого міста.

Оксамит і золото

В інтер'єрі в стилі гламурна класика не обійдеться без лиску, глянцю, дорогих тканин і якісних матеріалів. Оксамит і золото, що йдуть під руку з мармуром, ексклюзивним дизайном і яскравими контрастами завжди вражають.

Міський мінімалізм

У мегаполісах гламурна класика приймає більш мінімалістичні форми, але залишається дуже ефектною, часто базується на чорному кольорі драмою всього інтер'єру.

Затишок рідної домівки

У США найпоширеніший варіант втілення ідеї про ідеальний класичному, і при цьому гламурному інтер'єрі - проект на основі особняка в передмісті. Тут велику роль відіграє традиційна для Америки планування, яка копіює французькі та англійські маєтки минулих століть.

Навмисна недбалість

Гламурна класика стає набагато більш богемного, і тому тут завжди знайдеться місце додаткового крісла, сучасного мистецтва та ще одному прідіванному столика.

З Греції і Єгипту, з любов'ю

Багато сучасних гламурні інтер'єри використовують також елементи грецької і єгипетської культур для прикраси інтер'єрів. Колони, особливі відтінки і єгипетські символи в меблів і декорі допоможуть вам визначити таке змішання.

Парадні вітальні

У гламурної класики частіше, ніж в інших стилях, зустрічаються саме парадні вітальні, в яких м'які меблі поставлена таким чином, щоб можна було з легкістю прийняти гостей за чашкою чаю. Зони для домашнього дозвілля, кінотеатру та дитячої ігрової завжди знаходяться в інших кімнатах.

Дизайн і глянець

Модні дизайнерські світильники, крісла-легенди на тлі традиційного каміна і дзеркало в позолоченій рамі допомагають створити гламурне і сучасне настрій в інтер'єрі.

Купити поріг алюмінієвий стикувальний, стикоперекриваючий на цьому сайті від виробника

В даному стилі також дуже важлива ефектна підсвітка - будь то люстра в середньовічному стилі або сучасні вбудовані світильники. Подача дизайнерських елементів і прийомів тут ставиться чи не на перший план.

Гламурна класика і шале

У стилі шале теж є різновид стилю з гламурним ухилом. У ньому використовується традиційне дерев'яна будівля, дерев'яне оздоблення, наявність каміна і натурального каменю в обробці, але також класична європейська меблі, глянцеві поверхні і якісні тканини.

Похожие страницы: