Вибір підлоги в каркасному будинку

У будь-якому будинку, офісі або виробничому приміщенні, людина відчуває себе впевнено, якщо міцно і твердо стоїть на ногах. А це відчуття може подарувати тільки якісно побудований підлогу. Не виняток - і каркасний будинок, який славиться своєю міцністю і надійністю.

На сайті https://intergal-bud.com.ua/ ми пропонуємо вам ознайомитися з нашими послугами, а також придбати квартиру.

Коли будівельники заходять на дільницю і починають збирати швидкого спорудження за канадською технологією , то для підлоги вони вибирають кращі будівельні матеріали і застосовують перевірені і найнадійніші технології.

Обов'язково підлогу каркасного будинку повинен мати підстильний шар, а колоди для його будівництва повинні бути в діаметрі не менш 15 см.

Такі розміри важливі, так як саме цей елемент конструкції є несучою опорою - на нього укладають дошки.

Перш ніж приступити до будівництва статі в каркасному будинку, майстра повинні обов'язково з'ясувати, який рівень грунтових вод на ділянці. Якщо показники будуть більше 2 метрів від поверхні землі, то це означає, що в будинку краще використовувати одношаровий підлогу. Якщо ж грунтові води знаходяться поруч з поверхнею, то підлога повинна бути подвійним.

І стіни, і підлогу каркасного будинку можуть бути виконані із застосуванням одного і того ж будматеріалу.

Але для початку, із застосуванням будь-дошки, необхідно зробити чорнову підлогу. На наступному етапі укладаються поперечні лаги. Саме на них буде покладена статева дошка. Між лагами обов'язково необхідно стелити утеплювач.

Чи не обмежує каркасне домобудівництво і любителів теплих підлог. Система різноманітних труб може бути змонтована як по всьому будинку, так і в окремому приміщенні. Тобто майбутній господар вільний у виборі, де повинна працювати система теплої підлоги. У будь-якому випадку центр управління буде єдиний для всіх приміщень. Розмістити цей «пульт» можна або в підвалі, або в коморі.

Під час оздоблювальних робіт проекти каркасних будинків і котеджів передбачають використання найрізноманітніших підлогових покриттів. Пол в вашій оселі може бути дощатим, також з успіхом можна використовувати лінолеум, ламінат і паркет. Якщо ж ви хочете відчувати під ногами м'яку поверхню, то подбайте покупкою ковроліну.

У будь-якому випадку, під час будівництва каркасного будинку потрібно приділяти увагу навіть самим, здавалося б, незначних деталей. Адже дуже часто вони можуть зіграти вирішальну роль у подальшій безхмарним експлуатації вашого житла.

Похожие страницы: