Все, що потрібно знати про стіни каркасного будинку

Сьогодні каркасний будинок - це покращений варіант подібного будівництва, який повсюдно застосовувався в середньовічній Європі. Але разом з тим він зберегли ту легкість, яка властива будівлям, зведеним за технологією фахверка.

Якісну квартиру пропонує вам Теремки, придбати ви зможете за найкращою ціною.

Сучасні швидкобудуюємі каркасні будинки не вимагають важких фундаментів, і тим самим не проходять процес усадки. Саме це робить можливим втілення мрії про власний будинок в дуже стислі терміни. Тобто практично відразу після будівництва можна приступати до обробки стін.

Теплі і надійні стіни каркасів

У будь-якому будинку стіни стандартно можна поділити на такі категорії, як внутрішні і зовнішні. Різні в них не тільки назви, а й особливості облаштування.

Так, наприклад, каркасна зовнішня стіна являє собою так званий «сендвіч», який має кілька шарів:

зовнішня обробка;

ветрозащита;

плити ОСП;

утеплювачі;

пароізоляція;

внутрішнє оздоблення;

каркас.

Правда, як і будь-які інші технології, елементи стіни можуть мати «варіації на тему». А полягають вони в тому, що можуть застосовуватися різні оздоблювальні матеріали, може також відрізнятися і сировину, з якого виготовлений каркас.

Також є біля стін каркасного будинку ще одна особливість. Всі вони - несучі, тому перепланування в майбутньому - це дуже серйозна справа, яка вимагає консультації фахівців. Уявіть, вам захотілося вікно в кімнаті там, де його по проекту не повинно бути. Просто піти взяти інструмент і вибити віконний отвір у вас не вийде. Попередньо, перш ніж зробити це, вам в обов'язковому порядку потрібно буде зміцнити цю ділянку стіни або ж всю стіну.

Також швидкого спорудження під ключ не терплять того, щоб дошки каркаса мали перепади там, де знаходиться площину стіни. Якщо ж під час будівництва сталася така неприємність, то необхідно ці нерівності прибрати, тим більше, якщо вони знаходяться з того боку, де будуть знаходитися плити ОСП. Якщо ж ребра стіни будуть не в одній площині, то зовнішня обробка піде хвилею.

Подібні ризики будуть зведені до мінімуму, якщо під час роботи буде застосовуватися строганная або ж суха деревина.

Каркасне будівництво від фундаменту до даху вимагає відповідального підходу, адже недоліки можуть позначитися не тільки на зовнішньому вигляді, але і, що найважливіше, на надійності майбутнього житла.

Похожие страницы: