Як вибрати квартиру в новобудові

Купити квартиру в новобудові - як кота в мішку. Будинок тільки будують, що вийде в підсумку - не знаєш. Тому вибрати складно і страшно. Завжди є ймовірність, що нова квартира не сподобається або виявиться поганою. Наприклад, з тонкими стінами або неякісним ремонтом. Буває і так, що будинок не здають в строк і будівництво затягується на місяці і навіть роки.

ЖК Сирецкие сады предоставляет квартиры в новострое по отличной цене.

Тому перед тим, як купити квартиру, важливо все перевірити. Ми розповімо, на що звернути увагу і як відрізнити сумлінного забудовника від поганого. Справа серйозна, тому рад чимало. Вони розбиті на три рівні складності: від перегляду Instagram до перевірки документів.

легкий рівень

На цьому етапі ви вивчаєте забудовників, складаєте загальне враження про ринок новобудов і вибираєте компанії, які вам ближче.

1. Подивіться на сайті забудовника картинки дому та інтер'єру

Вони повинні вам подобатися і бути оригінальними, а не викачаними зі стоку. Перевірити просто: Натискаючи по фото правою кнопкою миші і натискаєте «Знайти картинку (Google)». Функція працює в Google Chrome. Якщо в пошуковику таких фото багато, це стік або хтось «запозичив» картинку у власника. Такий забудовник вам не підходить.

2. Вивчіть сторінки забудовника в соцмережах

Instagram, Facebook, «ВКонтакте» - зайдіть в соцмережі, подивіться публікації і почитайте коментарі користувачів. Це допоможе скласти загальне враження про компанію та її проектах.

3. Почитайте форуми і соцмережі

Якщо забудовник здавав квартири з недоліками або затягував терміни будівництва, про це, швидше за все, є інформація в інтернеті. Тому читайте відгуки про компанії на форумах.

Крім того, у багатьох житлових комплексів є сторінки в соцмережах, де новосели обговорюють побутові проблеми. Почитайте повідомлення та коментарі, поцікавтеся якістю будівництва і враженнями від нових квартир у мешканців. Цілком можливо, що ви жахнетеся і викреслить забудовника зі свого списку.

Середній рівень

4. Подивіться готові будинки забудовника

Відгуки і коментарі в інтернеті не замінять вам власної думки. Потрібно зрозуміти, чи подобаються вам квартири забудовника і в якому стані новобудови, які він здав рік-два назад.

Зайдіть в під'їзд, придивіться до стін і стель. Чи працює ліфт, яка якість обробки, в якому стані двір? Якщо один будинок побудований неякісно, то й інший з великою ймовірністю буде таким же. Поспілкуйтеся з консьєржем і місцевими жителями. Так ви зрозумієте, чи хочете жити в подібному будинку і чи варто брати квартиру у цього забудовника.

5. Запитайте про обробку квартири і сходіть в шоурум, якщо він є

Ремонт повинен бути якісним, щоб через рік вам не довелося все переробляти. Тому дізнайтеся у менеджера про варіанти обробки, як будматеріали та гарантійному терміні. Ще у забудовників бувають шоуруми, де можна подивитися шпалери, паркет, плитку, які будуть у вас в квартирі. Так вибирати набагато простіше, до того ж з'являється впевненість в тому, що ремонт зроблять добре.

Не бійтеся купувати квартиру з обробкою: хороші забудовники залучають професійних дизайнерів, які створюють круті інтер'єри. 

Похожие страницы: