Як заощадити, якщо ви робите ремонт самостійно
Ділимося порадами, які допоможуть знизити вартість ремонту і не допустити банальних помилок.
Вы можете купить пентхаус на https://volodymyrskyy.com.ua/ru/filter/total_area-from-188/ с отличной планировкой комнат по выгодной цене.
Складіть плани квартири
Для початку визначитеся, який саме ремонт вам потрібний - косметичний, капітальний, з переплануванням. Після цього ви зможете скласти графік і список робіт.
Заміряйте квартиру і намалюйте її план - так буде простіше зрозуміти, скільки матеріалів знадобиться. Після цього можна скласти кошторис і продумати розташування сантехніки, вимикачів і розеток.
Демонтувати самостійно
До кошторису часто забувають включити роботи по демонтажу і вивозу сміття. А тим часом розцінки на підготовку приміщення до роботи у будівельних бригад досить високі. Зняти шпалери, стару плитку або штукатурку можна і самостійно.
Краще взяти один багатофункціональний і якісний інструмент замість декількох дешевих. Наприклад, за допомогою ударного дриля і додаткового оснащення можна руйнувати, перемішувати розчин, полірувати, шліфувати і закручувати шурупи.
Шукайте компроміс між ціною і якістю матеріалів
Зовсім не обов'язково брати найдорожчі шпалери або плитку, зате на сантехніці, гідроізоляції або електриці економити не варто .
Те ж саме стосується оздоблювальних матеріалів і меблів. Їх зносостійкість заощадить гроші в подальшому - вам не доведеться підклеюють шпалери або замазувати тріщини на стелі завчасно.
Якщо під час ремонту ви оформили кредит під високий відсоток, оформите заявку на рефінансування. Наприклад, у Райффайзенбанку є можливість рефінансувати до п'яти кредитів з більш низькою ставкою - 9,99% з другого року.
Продумайте оформлення дитячої
Маленькі діти і домашні вихованці можуть внести свої корективи в ремонт, майте це на увазі, купуючи оздоблювальні матеріали . Для оформлення стін в дитячій вибирайте фарбу - зафарбувати плями або дитячі малюнки буде простіше, ніж переклеювати шпалери.
Закуповуйте матеріали з невеликим запасом
Тоді не доведеться екстрено шукати рулон шпалер або кілька плиток. Але навіть якщо запланованих обсягів вистачило, невеликий запас завжди стане в нагоді для заміни тріснутого кахлю або забруднених шпалер.
Використовуйте сучасні матеріали
Наприклад, дорогу плитку на стінах замініть мармуровим Пластер, а паркет - хорошим ламінатом.
Беріть кріпильні інструменти поштучно
Якщо ви для невеликого ремонту купите упаковку саморізів, після завершення робіт дві третини пачки так і залишиться лежати на полиці. Краще точно підрахувати кількість болтів, цвяхів і шурупів, щоб купити їх поштучно і з невеликим запасом.
Купуйте матеріали з економічною витратою
Вибираючи фарбу, зверніть увагу на її покриваність: чим вона вища, тим менше банок вам знадобиться.
Також придивіться до однотонної плитці - вона вимагає меншого запасу на підрізування, ніж з принтом, а однотонні шпалери не доведеться стикувати.
Слідкуйте за акціями та розпродажами
Матеріали для ремонту вигідніше купувати в великих спеціалізованих магазинах або базах. Там часто діють акції та знижки, які допоможуть заощадити. До того ж деякі компанії пропонують безкоштовну доставку товару додому.
Аналогічна ситуація і з меблевими магазинами - при зміні експозицій вони часто розпродають товари з хорошими знижками.
Похожие страницы: