Збірний вантаж: що це?

З точки зору оптимізації витрат вантажоперевезення ефективніше здійснювати великими партіями - так званими генеральними вантажами. Такий підхід дозволяє власнику вантажу суттєво скоротити транспортні витрати і спростити процес відстеження вантажу. У випадках, коли розмір партії невеликою і її відправка в рамках генерального вантажу недоцільна, окремі транспортні компанії пропонують різним клієнтам об'єднати товари в збірні вантажі. Процес сортування здійснюється на спеціальних консолідаційних складах.

На сайті Укр-Китай Логістика http://ukr-china.com/uslugi/aviadostavka-iz-kitaya ви зможете ознайомитися з інформацією, а такж скортистатися полугами компанії.

Надіслати товар в складі збірного вантажу може бути вигідно самим різним категоріям клієнтів. Основну їх масу становлять початківці ритейлові компанії: для аналізу попиту на ті чи інші групи товарів досить невеликих партій продукції. Середньому бізнесу відправки збірних вантажів дозволяють оптимізувати оборотні кошти. Великі компанії часто відправляють таким чином зразки продукції, а також освоюють нові напрямки збуту.

Потрібно розуміти, що збірний вантаж не може містити несумісних товарів. Не допускається спільна відправка швидкопсувних продуктів і товарів тривалого терміну зберігання, металевих і тендітних товарів, одягу і рідин і т.д. Також варто мати на увазі, що митне очищення і оформлення супровідних документів на збірні вантажі - складні процедури, які під силу організувати тільки досвідченим кваліфікованим фахівцям. Саме тому не кожна митно-експедиційна компанія надає цей вид послуг.

img src="https://static.baza.farpost.ru/v/1503820793090_bulletin">

При виборі постачальника послуг для транспортування збірних вантажів важливими факторами є вартість послуг логістичних компаній, періодичність відправки збірних вантажів по конкретному напрямку, а також ступінь обізнаності про місцезнаходження вантажу в дорозі. Має значення і надійність транспортно-логістичної компанії, яка визначається цілим комплексом чинників, включаючи задоволення індивідуальних запитів клієнта. Зрозуміти, наскільки вам підходить перевізник, можна тільки на основі власного досвіду роботи з ним протягом деякого часу. Але в будь-якому випадку перевізник повинен бути готовий оперативно і з мінімумом витрат забезпечити кожен етап доставки збірного вантажу.

Похожие страницы: