Планування майбутнього будинку і ділянки

Будівництво будинку - робота нелегка і вимагає багато клопоту і зусиль. Чималу роль в цьому процесі відіграє планування майбутньої будови на обраної території. Вона необхідна для того, щоб правильно розташувати будинок і все елементи декору на ділянці.

Компания РЕМ ТЕХ СЕРВИС осуществляет ремонт электростанции бензиновые, быстро, качественно и надежно.

Існує негласне поділ заміських будиночків і прилеглих до них ділянок на чотири зональних категорії:

1) Житлова зона. Вона ж є основною і при будівництві або зведенні ділянки, велика увага приділяється саме цій категорії.

2) Господарська зона. Тут можуть розташовуватися лазня, туалет, літня кухня, гараж, майстерня та інші об'єкти.

3) Зона відпочинку включає в себе різного роду альтанки, лавочки, гойдалки, дитячі майданчики, басейн.

4) Садова територія. Це простір на ділянці, надане для посадки дерев, встановлення теплиць і городу. Садовій зоні може відводитися як зовсім мізерна територія, так і основне місце на всій ділянці.

Будівництво будинку і його розташування, безпосередньо залежить від розмірів ділянки, освітленості обраної території і рельєфу грунту. Також, значну роль відіграють комунікації та будівлі, розташовані по сусідству. Так, на рівень шуму і вібрацій в приміщенні буде дуже сильно впливати близькість до автомагістралі або залізниці.

Досить важливим пунктом при плануванні є благоустрій та вигідне розташування інших зональних елементів ділянки, для чого краще звернутися в Інпрофстрой. До початку будівництва необхідно врахувати наявність всіх доріжок, а також під'їздів до будинку і визначити їх місцезнаходження на що зводиться території. Це знизить необхідність зайвих витрат і допоможе визначитися з місцем зведення гаражної прибудови.

Такі об'єкти, як лазня і туалет найкраще встановлювати, враховуючи відстань від джерела, щоб не тягнути водопровідну або каналізаційну систему через всю ділянку.


Не менш відповідально варто підходити до створення зони відпочинку та рослинності на даній території. В цьому випадку, необхідно розглянути всі нюанси: від площі ділянки, до кількості осіб, на яке буде розраховане дане містечко. Найпростіший варіант: установка столика і стільців, під одним з дерев в саду. Такий нехитрий інтер'єр допоможе відмінно скоротати час і в момент роботи з рослинними угіддями. Велика площа заміського ділянки дозволяє будівництво тераси або альтанки. Але її найкраще звести у вигляді прибудови до будинку.

Багато господарів використовують заміські ділянки для вирощування різних овочів і фруктів. Причому починається посів на початку березня, коли ще значна частина землі землі покрита снігом, та й про потепління говорити не доводиться. Для таких випадків потрібні теплиці або парники. Установка цих споруд має свої особливості, так, наприклад, їх не можна ставити на глинистому ґрунті, через те, що глина не вбирає в себе воду, отже, вся рідина буде накопичуватися всередині конструкції.

Ну а якщо якісь задумки не вдалося врахувати при плануванні інтер'єру будинку або ділянки, то їх можна внести в міру будівництва або подальшого ремонту споруди.

Похожие страницы: