Як вибрати якісну новобудову: практичні секрети

Питанням як вибрати якісну новобудову задається чимале число покупців. Виклавши кругленьку суму за квартиру, хочеться отримати гарне і затишне житло. Але на ділі часом трапляється так, що разом з бажаними квадратними метрами ми отримуємо і головний біль. Ринок нерухомості диктує поліпшення якості житла, що будується, але хоч вимоги до якості будівництва неухильно підвищуються, все ж цей процес йде досить повільно. Представляємо вашій увазі практичні секрети вибору якісної квартири в новобудові.

Хотите купить себе квартиру? Лесной Квартал предлагает широкий выбор квартир с хорошей планировкой комнат в современных новостройках.

Після того як ви вибрали кілька об'єктів, які вам сподобалися зовні і які прийнятні за ціною, потрібно зателефонувати з відділом продажів і призначити зустріч з менеджером. Зазвичай на великих будовах є спеціальні працівники, які можуть продемонструвати наявні в продажу приміщення. Часто девелопер організовує шоурум, в якому можна подивитися як буде виглядати під чистове оздоблення.

Зовнішній огляд.
Спершу необхідно самим ретельним чином оглянути будівельний майданчик. Хто працює, як працює, в якому стані знаходиться майданчик, що знаходиться поруч з новобудовою. Якщо ви побачите ознаки запустіння, непрацюючі крани, відсутність людей, сміття, пошкоджені будівельні матеріали, це повинно бути першим сигналом до того, щоб стати більш обачними і більш ретельно дослідити стан забудовника і саме цієї будмайданчика.

Далі зверніть увагу на парадну. Тут важлива якість обробки, якщо така є на тому етапі будівництва на якому ви вирішили придбати квартиру. А також працездатність і якість ліфтів, сміттєпроводу, пожежної драбини, сходових майданчиків, горища, підвальних приміщень.


Варто звернути увагу на:
Відколи на кутах, щаблях, декоративних елементах.
Тріщини штукатурки, цегельної кладки або бетонних панелей.
Неохайно пофарбовані стіни, труби, перила.
Подряпини на ліфтах, стеклах, рамах.

Якщо недоліків занадто велика кількість, це говорить про неякісну роботу забудовника не тільки в приміщеннях загального користування а й в житлових.

Внутрішній огляд.
Якщо ж вас на цьому етапі все влаштує, то варто подивитися кілька квартир, як мінімум дві, щоб у вас склалося уявлення про якість будівництва.

Обов'язково відвідуйте об'єкти в ранковий або денний час так як це допоможе вибрати якісну новобудову. У сутінках очей людини працює гірше і ви можете пропустити недоліки.

Похожие страницы: