Каркасно-панельні будинки

Будівельна сфера постійно розвивається, і сучасні будинки виглядають зовсім інакше, ніж сто років тому. Нові технології пропонують нам безліч варіантів, серед яких не загубився метод будівництва - каркасно-панельних домов.Его відрізняє екологічність, економічність і довговічність. По суті, такі будинки можна сміливо назвати швидкозбірних конструкцій. На сьогодні дана технологія набуває все більшого поширення, з причини своєї простоти та доступності.


Етапи будівництва каркасно-панельного будинку


Каркасний домНаіболее важливим етапом є підготовка проекту будинку. В основному підготовка виконується за допомогою комп'ютерних програм, або купуються готові проекти. Багато компаній пропонують ряд вже готових проектів (типові або спеціальні).

Вибравши відповідний проект під свої запити, починається будівництво будинку. Сюди входить кілька видів робіт:


Проводяться інженерно-геологічні вишукування місцевості;
Будується фундаментне підставу. Так як каркасно-панельні будинки мають загальний невелику вагу, то достатньо облаштувати полегшений варіант фундаменту. Підійде мелкозаглубленний стрічковий фундамент або фундамент на гвинтових палях. Це дозволяє заощадити багато коштів. Їх можна направити на обробку будинку;
Підготовка каркаса будинку відповідно до проекту кроквяної схеми;
Підготовка панелей для обшивки каркаса;
Монтаж конструкції. На будівельний майданчик підвозять відразу всі будівельні елементи і проводять збірку будинку у відповідності з кресленнями та планами;
Монтаж покрівлі;
Внутрішня і зовнішня обробка.

Каркасний домГлавним перевагою даної технології є швидкість спорудження будинку. Зауважте, що здійснювати будівництво можна в будь-який час року. Це можливо завдяки тому, що будинок не дає усадки, тому конструкція може будуватися в будь-який зручний час. В середньому на будинок потрібно 3 місяці. Монтаж конструкції на фундамент займає кілька днів. Не варто думати, що так швидко побудувати якісний будинок не можна. Ні, це в корені не вірно. Конструкцію досить просто зібрати. На виході виходить надійне і довговічне будову.
Сучасні матеріали, що застосовуються для панельно-каркасних будинків, використовуються лише натуральні, тому будинок вважається екологічним. Їх загальна витрата становить мінімальну кількість деревини. Порівняйте, на цельнодеревянний будинок йде в три рази більше будівельного матеріалу.


Як утеплювач використовують базальтовий матеріал. Його застосування дозволяє влітку створювати прохолоду, а в сильні морози - утримувати тепло. Важливий момент: якщо на добу відключили опалення в будинку, то температура впаде на 2 градуси! У порівнянні з цим цегляна стіна повинна мати товщину більше 2 метрів.


Каркас дозволяє отримати практично будь-яке архітектурне рішення планування. Несучий каркас надалі переробити не можна, тому підбирайте проект, що враховує всі ваші побажання. У кожному разі, створити власний стиль в панельно-каркасному будинку - не складе особливих труднощів. Так, для внутрішньої обробки можна використовувати гіпсокартонні плити, а для зовнішньої - будь-який сучасний облицювальний матеріал. Найчастіше використовують сайдинг, панелі, цегла, натуральний камінь та інші - тут все обмежується вашою фантазією і фінансовими можливостями.

Похожие страницы: