Варіанти обробки фасаду каркасного будинку

Одним з достоїнств каркасного будинку є можливість використання різних облицювальних матеріалів для оздоблення фасаду. Для зовнішньої обробки каркасного будинку можна застосовувати найрізноманітніші типи матеріалів, натуральні і штучні, комбінувати їх. Сьогодні ми поговоримо про основні варіантах обробки фасадів каркасних будинків. Але для початку перерахуємо ці способи облицювання: облицювальна цегла, вініловий і цокольний сайдинг, вагонка, блок-хаус, декоративна штукатурка, побілка, декоративний камінь, керамічна плитка, термопанелі.

Варіанти обробки:


1. Лицьова цегла
Оздоблення фасаду цеглою може бути виконана по-різному. По-перше, можна використовувати однотонний цегла. По-друге, комбінувати цегла різної фактури і кольору. У розумінні багатьох людей гарний цегляний будинок уособлює статус. Конструкція з облицювальної цегли робить будинок не тільки більш привабливим, але і захищає стіни від негативного впливу навколишнього середовища, знижує тепловтрати будинку, покращує звукоізоляцію.

2. Керамічна плитка, декоративний камінь
Оздоблення за допомогою даних матеріалів додасть будинку не менше респектабельний вигляд, ніж цегла. Та й вартість таких оздоблювальних матеріалів досить висока. Оздоблення заміських будинків натуральним каменем надає їм відчуття не простого котеджу, а родового маєтку. Декоративний камінь відмінно виглядає разом з декоративною штукатуркою або деревом.

3. Вагонка, дошка, блок-хаус
Оздоблення каркасного будинку деревом, будь то вагонка або блок-хаус, є одним з популярних способів обробки фасадів. Обробляючи будинок вагонкою або дошкою, дані матеріали фарбують, просочують спеціальними складами, покривають водостійким лаком. Важливо не тільки надати деревини потрібний колір, але й захистити її від впливу комах, атмосферних опадів. Блок-хаус зазвичай не фарбують, а просочують морилкою. Так як блок-Фаус створює враження, що перед вами будинок з колоди. Головні переваги дерев'яних оздоблювальних матеріалів полягають в простому монтажі, малій вазі, незвичайної фактурою і невеликим навантаженням на каркас будинку.


4. Декоративна штукатурка
Оскільки каркасний будинок є одним з найтепліших і енергоефективних будинків, то фасад каркасного будинку не потребує додаткового утеплення. При бажанні можна використовувати додаткове утеплення за допомогою фасадних утеплювачів, таких як пінополістирол, мінеральна вата. Їх застосування дозволяє не тільки підвищити енергоефективність будинку, але і продовжити термін служби декоративної штукатурки.

5. Вініловий сайдинг
Вініловий сайдинг є одним з найпопулярніших обробних матеріалів каркасних будинків. Сайдинг являє оптимальний варіант за співвідношенням ціна / якість. Його зручно монтувати, легко мити. Термін служби сайдингу досить великий. При поєднанні різних кольорів і текстур сайдингу можна домогтися оригінального екстер'єру будинку.

6. Термопанели
Термопанелі являють собою унікальний обробний матеріал, який вирішує два завдання: утеплення будинку та оздоблення фасаду. Термопанелі складаються з полімерних пластин з двох сторін, простір між якими заповнено утеплювачем. Зовнішня сторона термопанелей імітує цегляну кладку. Самі «цеглинки» можуть бути різних розмірів, що відрізняються від стандартних габаритів цегли. При цьому «цеглинки» виготовляються з різних матеріалів: кам'яної і керамічної крихтою. Монтуються термопанелі легко і швидко, що істотно прискорює терміни будівництва, економлячи час на оздоблення фасаду. Кріпляться термопанелі на профілі, які встановлюються на зовнішніх стінах.

Похожие страницы: