Бригада Будівництво каркасних будинків

Якісне будівництво заміських будинків "під ключ" за канадською технологією

Ви мрієте про тепле і затишному будинку з дерева?

Хочете вселитися в новий будинок вже в цьому сезоні?

Вас цікавить швидке і якісне будівництво "під ключ"?

Хочете побудувати каркасний будинок швидко і якісно?

Будувати швидко можна за допомогою різних технологій, але тільки каркасний будинок можна побудувати швидко "під ключ". І неважливо - це невелика дача або просторий сучасний котедж.

Наша компанія проектує і будує каркасні будинки під ключ вже більше 10 років і цей досвід дозволяє нам втілювати навіть найскладніші проекти каркасних будинків в стислі терміни. Ми завжди точно розраховуємо вартість будівництва і ніколи не виходимо за рамки затвердженого кошторису.

Відео: Технологія будівництва каркасних будинків.

Ми побудуємо ваш каркасний будинок за 1 місяць

Це в 2 рази більше, ніж у інших будівельних компаній!

Ми впевнено даємо таку гарантію, тому що за 10 років роботи всі побудовані нами каркасні будинки прекрасно зберегли первісну форму, міцність і теплоізоляційні характеристики. Це стало можливим тому що ми строго дотримуємося технології каркасного будівництва і ретельно стежимо за якістю матеріалів.

Але ви можете бути впевнені, якщо раптом побудований нами будинок перекоситься, дасть тріщини, а утеплювач стане промокати і зробить ваш будинок "холодним", ми виправимо всі за свій рахунок протягом двох тижнів після вашого звернення.

УВАГА! Гарантія не поширюється на оздоблювальні матеріали - штукатурку, фарбування та ін., Оскільки їх збереження залежить від правильної експлуатації каркасних будинків.

Скільки коштує будівництво каркасних будинків?

Ми будуємо каркасні будинки за ціною 19 000 рублів за 1 кв. метр. Це вартість базової компектація будинку, в яку входять такі елементи:

Фундамент ленточный Бетон марки М300, высота бетонной ленты 60 см, ширина 30 см, на песчаной подушке 30 см, арматура d=12 в 2 ряда по 3 нити.

Похожие страницы: