Етапи будівництва каркасного Прибудови

Дом с мансардой в Туле Одним з різновидів горищного поверху є мансарда.Її головним призначенням служить збільшення житлової площі будинку за рахунок використання горищного приміщення.Природне освітлення тут забезпечують мансардні вікна, які можливо встановити як в площині даху, так і традиційно - у фронтонах мансардного поверху.

 

Якщо ви вирішили побудувати будинок з мансардою, у ТОВ «СК РОЗВИТОК» ви отримаєте кваліфіковану допомогу у виборі будівельних матеріалів, так і в грамотному будівництві.Ми надаємо послуги зведення мансард в нових або старих житлових будинках, а так само пропонуємо будівництво каркасних будинків з мансардами під ключ. Всі конструктивні елементи обговорюються тільки на вашому об'єкті, т.к. перед початком будівництва необхідно обстежити стан нижнього поверху

Ціна будівництва мансарди в Тулі - від руб за 1 м2  

Технологія пристрою мансард

 

Стропильный каркас мансарды Мансарди в Тулі завжди користувалися великим попитом завдяки їх можливості максимально задіяти доступну площу будинку.До того ж вартість мансарди обходиться набагато дешевше вартості зведення ще одного поверху або прибудови.Однак у силу експлуатаційних особливостей і пропонованих вимог до цього типу даху зведення мансарди має здійснюватися з урахуванням всієї специфіки конструкції.

 

Найпоширеніші помилки прибудови мансарди стосуються пристрою ізоляції та вентиляції, а так само зведення кроквяної конструкції.Їх виникнення обумовлено щільним приляганням даху конструкції до стін внутрішнього приміщення.У таких умовах забезпечення хороших показників міцності, теплообміну і вільної циркуляції повітря досягається тільки за рахунок правильності процесів проектування та будівництва.

Похожие страницы: