Готові дачні будинки під ключ

Отже, ви вирішили придбати собі затишний дачний будиночок. Тут перед вами відкривається багатющий вибір. Якщо ще років 10-15 тому на ринку були представлені або цегляні будівлі, або старі дощаті літні споруди, то тепер тут маса сучасних технологій. Готові дачні будинки під ключ будуються з каменю, панелей, цегли, бруса, оциліндрованих колод і т.д. Поговоримо про переваги цих технологій.
Цегла

Готові дачні будинки під ключ з цегли мають масу переваг - вони теплі, довговічні, надійні. Але, як правило, такі споруди дорого коштують, тому якщо ви хочете придбати собі недорогий будиночок, в якому будете проводити влітку час з сім'єю і друзями, тоді варто зупинитися на більш дешевих технологіях.
Колода

Класичні зруби зараз - велика рідкість. Їм на зміну приходять будинки з оциліндрованих колод. Це, як правило, недорогі і теплі будівлі. Але тут важливо враховувати, що готові дачні будинки під ключ, побудовані за цією технологією, з часом можуть дати усадку. Бажано, щоб купується вами зруб з оциліндрованих колод простояв 2-3 роки, і вінці прийняли своє остаточне положення.

Брус

Готові дачні будинки під ключ зі звичайного бруса мають ті ж недоліки, що й рублені - їх стіни в перші роки розсихаються, так що на них можуть з'явитися тріщини. Якщо ця технологія приваблива для вас, тоді зверніть увагу на такий матеріал як клеєний брус - він більш міцний, практично не всихає. Але і коштує він звичайно дорожче. За вартістю середню позицію між звичайним і клеєний брус займає брус профільований - оснащений спеціальними пазами.
Каркасна технологія

Каркасні готові дачні будинки під ключ - одні з найбільш доступних за ціною. Зводяться вони буквально за пару місяців, не вимагають потужного фундаменту. Незважаючи на гадану легкість, стіни таких будинків чудово захищають від холоду, так що в них і взимку буде тепло. Каркасний будинок, на відміну від цегляного, швидко прогрівається, так що навіть якщо ви не будете взимку його постійно опалювати, всього за кілька годин розтопивши піч, ви зможете його обігріти, приїхавши на вихідних.

Похожие страницы: