Брусові каркасні будинки

Якісні брусові каркасні будинки являють собою найкраще рішення для тих, хто проживає в середній смузі Росії. Вона відома своєю непередбачуваністю: сьогодні йде дощ зі снігом, на наступний ранок сильно теплішає, до вечора знову приходять морози. Тому для околиць столиці необхідний теплий будинок, який впорається з будь-яким морозом.

Мы представлен широкий выбор агроволокна. У нас Вы сможете купить агроволокно цена приятна для всех клиентов.


Вигідні відмінності

Основними відмінностями брусових каркасних будинків від інших будівель, які можна звести на заміській ділянці, є:

більш доступна вартість;
невелику вагу, що дозволяє відмовитися від облаштування потужних фундаментів;
оперативність споруди;
чудові теплоізоляційні властивості (якраз те, що потрібно для клімату Підмосков'я);
гарна шумоізоляція;
економічність в сенсі витрат на опалення житла.

Крім того, в будь-який з них можна в'їхати відразу ж після закінчення будівельних робіт.


Описуваний тип будов ні по одному з найважливіших експлуатаційних параметрів не поступається бревенчатим домівках. Для виготовлення каркаса використовується тільки натуральна деревина, що дозволяє гармонійно вписати будівлю в будь-який ландшафт.
Особливості будівництва

Споруда конструкцій розглянутого типу являє собою швидке, поетапне будівництво із застосуванням найсучасніших технологій. А оскільки мова йде про заміське житло, то тут можлива реалізація будь-яких незвичних (в класичному розумінні) проектів.

Найголовніше, що існує величезна кількість таких проектів і в елітному, і в бюджетному виконанні. Тобто, обзавестися власним будиночком можуть дозволити собі широкі верстви населення. Кінцева його вартість залежить ряду параметрів. Найбільш важливі - складність проекту, загальний обсяг робіт з його реалізації, ступінь утеплення будівлі. До речі, якраз тому так звані зимові будови під ключ обходяться дорожче, ніж "літні". Натомість представники перших дозволяють проживати за межами міста протягом усього року. Якщо є бажання заощадити, можна розглянути варіант з будівництвом одноповерхового будинку. Крім того, при розрахунку орієнтовної вартості проекту про економію Вам розповість представник компанії-виконавця. Однак будьте уважні, тому що в ряді випадків гроші економляться на шкоду корисним властивостям і характеристикам домобудівництва.

Нарешті, найголовніше: замовити бюджетний дачний будиночок або шикарний котедж можна з нуля, тобто, за індивідуальним проектом, що розробляється, або купити вже готовий. Правда, у другому випадку ми говоримо тільки про рішення категорії "економ".
Сезонний або зимовий?

Давайте подивимося, чим відрізняються між собою два будинки, один з яких дає можливість проживати за містом протягом усього року, а другий - тільки в теплі місяці: проекти 01И і 05Д відповідно.

Почнемо з головного, тобто, з вартості. Перший обійдеться замовнику в 1,5 мільйона рублів, другий - в 417 тисяч рублів (більше ніж у три рази дешевше).

Проектом 01И передбачається споруда будинку розмірами 9 на 9 метрів з навісом для автомобіля (3 на 9 метрів). Висота стель першого поверху становить 2500 мм, мансарди - 2 200. Перегородки - в будинку встановлюються брусові, а в мансарді - каркасного типу. Внутрішнє оздоблення виконується тільки в останній. Для цього використовується вагонка. Матеріал покрівлі - ондулін. Тип утеплювача - Роквул, 150 мм. Віконні конструкції - склопакети однокамерного типу. Будинок оснащений филенчатими дверима. Час, необхідний для будівництва - 90 днів.

Будиночок, що зводиться в рамках проекту 05Д, і менше, і простіше. Розміри конструкції - 6 на 6 метрів. Є також ганок (1,5 на 1,5). Час зведення - 14-ть днів. Хочемо зазначити, що проектом 05Д передбачено створення будівель не тільки в базовій, але також в комплектаціях "Весна-Осінь" і "Зима" вартістю 481 і 539 тисяч рублів відповідно.

Похожие страницы: