Будівництво каркасних і каркасно-щитових будинків

Мрія кожної дорослої людини - мати свій власний великий і затишний будинок. Вирішити актуальну житлову проблему можна різними способами. Останнім часом в нашій країні активно розвивається технологія каркасного будівництва. Більше 70% будинків у всьому світі зводяться саме цим способом.

Каркас - дерев'яна основа будинку, виготовлена з добре просушеної деревини. Стіни зазвичай оббиваються зовні вагонкою або сайдингом, зсередини обробляються гіпсокартоном. Утеплювачем служить мінеральна вата. Каркасні будинки за своїми функціональними характеристиками і терміну служби перевершують звичайні, класичні. Завдяки конструкції каркасу та використанню високоякісного утеплювача температура повітря в такому будинку завжди залишається комфортною. Ці властивості каркасного будинку дозволяють значно знизити витрати на опалення.

Каркасні будинки за вартістю є найбільш недорогими з погляду технології будівництва і обходяться в два рази дешевше, ніж цегляні будинки. Будівництво дерев'яного каркасно-щитового будинку - це, в деякому роді, складання дитячого конструктора. Будівля збирають з готових елементів, доставлених до місця будівництва. Природно, монтуються такі конструкції дуже швидко. Якщо не сподобалася планування, достатньо просто розібрати і зібрати будинок по-новому.
Комплектація будинків

Сучасний комплект щитових конструкцій для будинку зазвичай включає в себе:

елементи будівлі: коробку, дах, підлоги, фронтони, сходи та ін .;
опалювальне та сантехнічне обладнання;
віконні блоки;
кріплення;
матеріали для обробки;
освітлювальну арматуру.


Розміри конструкцій різноманітні і залежать від побажань і фінансових можливостей замовника. Легка конструкція дозволяє знизити навантаження на грунт, і, отже, зекономити на фундаменті.
Будівництво каркасних будинків в Санкт-Петербурзі

Виробництво каркасно-щитових (панельних) будинків під ключ в основному використовується в малоповерховому будівництві для дачних і одноповерхових будинків. Готовність елементів будинку, виготовлених на заводі, дуже висока. Це значно спрощує будівельний монтаж будівлі, а в цілому знижує ціну готового каркасно-щитового будинку під ключ.

Якщо Вам набридли постійні переїзди з одного знімною квартири на іншу, то настав час купити власне житло. Продаж каркасних будинків по найкращому співвідношенню якість / ціна в Санкт-Петербурзі - спеціалізація нашої компанії. Сьогодні стало популярним будівництво каркасних будинків під ключ. Будівля може бути зведено за типовим або особливим проектом. І найголовніше, в будинку будуть повністю завершені будівельні, оздоблювальні, сантехнічні роботи. Вам не доведеться ні про що піклуватися. В результаті Ви отримаєте прекрасний будинок - економічний, надійний, теплий і затишний.

Похожие страницы: