Стіни каркасного будинку

Якщо ви вирішили побудувати дерев'яний будинок, то для того, щоб заощадити на витратах при покупці матеріалу (колода або брус) стіни можна зробити каркасними. Ця стаття буде присвячена темі: будівництво каркасних будинків своїми руками.


Якщо говорити про переваги каркасних стін, то стіни каркасного будинку - це, в першу чергу тонкість і легкість. Плюс тонкостінних каркасного будинку в тому, що корисна площа приміщень буде більше. легкість же дерев'яні каркасні будинки стін дає можливість на закладку більш дешевого фундаменту. Якщо говорити про теплоізоляцію каркасної стіни, то при правильному застосуванні матеріалів її більш ніж достатньо. Ще одним плюсом каркасного будівництва є швидкість збірки. Вважається що каркасні стіни одні з найбільш швидко і легко-зводяться стін.
З чого складаються дерев'яні каркасні будинки.


Основними елементами каркасного будівництва є: монтаж каркаса, його утеплення і обшивка. Як видно - дерев'яні каркасні будинки не являють собою нічого складного.
Тепловий опір стін буде в основному залежати від матеріалу, використовуваного для утеплення, і його товщини.

Мінеральна вата товщиною 150 мм має коефіцієнт теплового R-3,2; товщиною 200 мм - R-4,3; а якщо використовувати пінополістирол товщиною 150мм або 200 мм - R-3,7 і R-5 відповідно.
каркасні будинки
В естетичному плані каркасні будинки також не поступаються іншим, так як сучасні оздоблювальні матеріали дозволяють приховати дерев'яні щити стін каркасного будинку під більш декоративними матеріалами. Каркасні будинки можуть бути оштукатурені, можуть бути оббиті сайдингом або ж обкладені цеглою, що дасть додаткову фортеця дому.


Перш ніж почати переходити до практичної частини будівництва каркасних будинків давайте поговоримо про те, що ж нам буде потрібно. У першу чергу нам потрібен брус, власне з якого і буде будуватися каркас. Найбільш ходовий брус для каркасних стін вважається брус розміром 150х50 і 200х50 мм. Брус повинен бути висушеним, щоб стіни не деформувалися і не ослабли кріпильні з'єднання в момент висихання. Логічно буде й те, що раз вже ми маємо справу з деревом, то нам знадобляться саморізи, цвяхи, пили, стамески, молотки та сокири.


Оздоблення стін найчастіше з різних матеріалів. З внутрішнього боку це може бути гіпсокартон з подальшою шпаклівкою і обклеюванням шпалерами. Зовні це або сайдинг або цегла, хоча можливі й інші варіанти.
У завершенні цієї статті хочеться сказати, що навіть якщо ви і вирішили побудувати каркасний будинок своїми руками, то все ж не варто відмовлятися від допомоги професіонала, який принесе користь як при виборі матеріалу, так і при самому будівництві.

Похожие страницы: