Фінські будинки з клеєного бруса

Переваги, якими володіють фінські будинки з клеєного бруса, полягають у їх практичності, довговічності, ергономічною плануванні і підвищеному рівні теплоізоляційного захисту. Але все це упирається в один величезний недолік. Це висока вартість, яка з урахуванням транспортних витрат і митних платежів може доходити до 3,5 - 4 мільйонів за стандартний котедж з площею до 120 м2. До цього слід додати оплату праці робітників, які збиратимуть об'єкт на ділянці, закладку фундаменту і підведення комунікаційних інженерних шляхів.

Але не варто зневірятися, є прекрасна альтернатива даних будівлям. Наша компанія 5 років тому освоїла фінську технологію виробництва клеєного бруса. Ми проводили навчання наших співробітників на провідних заводах у Фінляндії. Більше того, нами використовуються витратні матеріали та комплектуючі деталі, які схвалені стандартами цієї північної країни. Таким чином, ми можемо гарантувати всім своїм клієнтам якість, яка в повній мірі відповідає справжнім фінським будинкам з клеєного бруса. Але при всьому це ціна за комплект із збіркою під ключ може бути нижчою в 2,5 - 3 рази. Детальний розрахунок вартості кошторису проводиться по вашому запиту. Достатньо зателефонувати нашому менеджеру або відправити запит на адресу електронної пошти.

У чому відмінність фінського будинку?

Справжній фінський будинок - це практичність, яка унікальним чином поєднується з доступністю і підвищеними експлуатаційними властивостями. Пропоновані нами будинку з клеєного бруса не поступаються їм ні по одному параметру.

За рахунок спеціальної технології виробництва стінових матеріалів досягається:

висока ступінь стійкості до несприятливих факторів зовнішнього середовища;

можливість експлуатації в умовах суворого клімату російської півночі;

стійкість до перепадів температури і вологості навколишнього повітря;

відмінна теплоізоляція;

привабливий зовнішній вигляд;

ергономічність всіх приміщень;

безпеку для здоров'я і життєдіяльності людини.

Особлива увага приділяється якості використовуваної у виробництві деревини. Це хвойні породи, які вибираються в суворій відповідності з параметрами технічної зрілості. Дерево має володіти високими показниками щільності, твердості і міцності. Саме з таких матеріалів виходить найякісніший клеєний брус, у формуванні якого відбувається стикованіє окремих деталей за допомогою ламелей.

Будівлі з даного типу матеріалів відрізняються стійкістю до скручування конструкцій. Стіна виходить як єдина панель, яка відмінно зберігає свою геометричну форму при будь-яких умовах зовнішнього середовища.

Чи є відмінності проектів фінських будинків з клеєного бруса?

У Фінляндії проектування будинків відрізняється упором на ергономіку і безпеку. Але й наша компанія перейшла на подібну систему розробки креслень ще 7 років тому. Кожен об'єкт, який створюється нашими проектувальниками, проходить обов'язкову стандартизацію і сертифікацію на безпеку і ергономічність використання житлового простору.

В тому числі увага приділяється процесам руху і розподілу теплого повітря. За рахунок ефективних інженерних рішень вдається скорочувати витрати палива для забезпечення комфортної температури усередині приміщень всієї будови.

Замовити фінські будинки з клеєного бруса в нашій компанії ви можете в будь-який зручний вам час за допомогою телефонного дзвінка або повідомлення на електронну пошту. Ми з радістю відповімо на всі ваші запитання.

Похожие страницы: