Будинок зимовий під ключ недорого

Так уже склалося, що говорячи про будинок, в якому можна комфортно жити в зимовий час, ми найчастіше уявляємо собі споруди з цегли. Це капітальні міцні і теплі будівлі, які мають масу переваг. Проте їх очевидний недолік - це складність в монтажі і висока вартість. Якщо ви хочете побудувати будинок зимовий під ключ недорого, тоді цегляні будівлі навряд чи вам підійдуть. Оптимальне рішення тут - каркасне будівництво чи будинку з панелей. Незважаючи на те, що коштують вони недорого і монтуються всього за кілька місяців, за експлуатаційними характеристиками вони перевершують навіть капітальні споруди з цегли.

Будуючи будинок зимовий під ключ недорого, важливо розуміти, що в деяких випадках економія може відбуватися абсолютно без втрати в якості. Стосується це, наприклад, зведення фундаменту для споруд за каркасною технологією. Стіни з панелей важать в кілька разів менше, ніж стіни з цегли або колод. Тому для них не потрібно монтувати потужний фундамент. Це означає, що вже на першому етапі будівництва можна отримати значну економію. Також завдяки цій особливості каркасних будівель, вони можуть зводитися буквально за кілька місяців.


Якщо ви хочете отримати будинок зимовий під ключ недорого, зверніть увагу на споруди з бруса або колоди. Коштують вони трохи дорожче, ніж удома з панелей, проте за габаритами значно менше, ніж цегляні будівлі. Особливо великим попитом користуються будинки з клеєного або профільованого бурса. Їх найважливіша перевага - це сухість будівельного матеріалу.

Клеєний брус не розсихається, що не покривається тріщинами. І ще, що важливо в тому випадку, якщо ви хочете заощадити, клеєний брус не потрібно додатково обробляти, покривати штукатуркою, гіпсокартоном і т.д. Він чудово виглядає без усякої обробки, так що ви зможете заощадити на декоруванні приміщень. Будинки з бурса привабливі ще й тим, що можуть бути побудовані власними силами, і для їх зведення не потрібно використовувати важку техніку. Їх перекриття виготовляються з дошки і бруса, так що піднімати бетонні плити не потрібно.

Похожие страницы: