Вузли в каркасному будівництві

Каркасный дом Представляємо вашій увазі фото будівництва каркасного будинку, за однією з можливих технологій, а саме так званої технології "Платформа".Сподіваємося, що ці фото допоможуть, в споруді каркасного будинку своїми руками, і дадуть відповіді про основні вузлах каркаса.

 

Існує безліч способів і технологій для споруди каркасного будинку, (огляд деякі з них представлені на цьому порталі) від складання каркаса на будмайданчику з обрізних дощок, до виготовлення каркаса будинку в заводських умовах з метало-профілю і панелей.

 

План будинку наведено на фото справа. Відразу обмовимося, що будівництво цього каркасного будинку велося на півдні, і він повинен стати дачею для відпочинку у вихідні дні.Тому деякі використані рішення можуть не підійти для середньої смуги Росії, наприклад такі як відсутність тамбура або широке застосування мансардних вікон для освітлення другого поверху.

 

Общий план каркасного дома На прохання господарів є шанувальниками Франції, планувальне рішення їхнього будинку нагадує про будинки Провансу.Увійшовши, потрапляєш в передпокій. Завдяки великому вікну-двері, вона ще є і своєрідною верандою.Зліва знаходиться простора кухня-їдальня, з їдальні через вікно в передпокої відкривається прекрасний вид на ділянку.Далі ванна-пральня, і вітальня з таким же вікном-дверима, як і в передпокої.По сходах з вітальні можна піднятися нагору. На другому поверсі розташовані три спальні і невеликий сан.вузол. Для освітлення обрані мансардні вікна, - це дозволило трохи заощадити на будівництві.Мансардні вікна дещо дорожче звичайних, але з урахуванням того що вони вбудовуються між крокв, і для їх установки не було потрібно влаштовувати додаткові фронтони в даху, їх застосування було цілком виправдано.

 

На наступній фотографії показаний konstruktivnaya схема karkasnogo додому takzhe можливе rassmotrety nekotorиe uzlи.

Похожие страницы: