Каркасне Будівництво Будинків Своїми Руками

karkas Технология строительства каркасного дома своими руками У даній статті розглядається тема технологія будівництва каркасних будинків і дається відповідь на питання: чому ж слід вибрати каркасно-рамковий спосіб зведення стін.

Не секрет, що головним достоїнством російської лазні є хороший пар. Для його отримання необхідна якісно служіння грубка. Останнім часом практикується виготовлення грубки з листового заліза. Однак для отримання справжнього пара, а також щоб уникнути отримання опіків грубку з заліза необхідно обкласти цеглою зовні і зсередини.

Не менш важливим для отримання якісного пара є наявність в лазні працюючій вентиляції. У російській лазні для її організації досить правильно розташувати в стінах віддушини прикривши їх решітками.

Отже, відсікаючи думки про непотрібність подібної споруди, ми переходимо до визначення сараю, матеріалами його спорудження і способам зведення, а під кінець нашого матеріалу, ми, як звичайно, розглянемо один з варіантів більш докладно, для прикладу.


Так чому ж саме каркасно-рамковий спосіб? Даний метод має значну перевагу, а саме швидкістю зведення стін будинку, а також введення будинку під дах.Цей спосіб не передбачає використання в процесі робіт вантажопідйомної техніки. karkas 11 Технология строительства каркасного дома своими рукамиДаний метод універсальний тим, що в процесі зведення каркаса зберігається можливість проводити коригування архітектурного планування будинку.Природно, матеріальні та часові витрати при цьому збільшаться.Каркасні стіни обійдуться у півтора-два рази дешевше, ніж стіни з бруса або колод.
karkas 2 Технология строительства каркасного дома своими рукамиОднак даному способу притаманні і деякі недоліки, до яких відноситься ймовірність проникнення гризунів у простінки будинку, а також чимале число з'єднань і елементів самої конструкції каркаса будинку.

 

Для того щоб звести стіни і дах будинку каркасно-рамковим методом необхідні наступні будівельні матеріали.

Похожие страницы: