Каркасний Будинок Будівництво Своїми Руками

План первого этажа Відмінність даного проекту від Проекту КД-1 (стандарт) в тому, що, не треба будувати окреме ганок.Ганок в цьому проекті зведено під єдину дах з верандою, що надає будинку більш закінчений і лаконічний вигляд.

Ціна будинку з утепленням 150мм хв. вати і обробкою 324т.р.  
Ціна будинку з утепленням 150мм хв.вати і обробкою + фундамент 394т.р.  
Ціна будинку з утепленням 150мм хв.vatи і otdelkoy + основа + еlektrika та сантехніки 433t.r.  
Ціна ДЛЯ проекту samostoyatelynoy 5TR збірки.Кошторис і читати детальніше ...

 

Вариант крыльца Якщо з якихось причин, ви не хочете або не можете самі побудувати будинок за нашим проектом, то ми можемо зробити все це за вас, причому не дорого і в найкоротші терміни, докладніше про наших цінах і перевагах читайте в розділі, Наші будівельники.

 

Каркасний будинок 2 поверхи (житлова мансарда).

докладний опис.  

Креслення каркасного будинку 6х10 - зручний і не дорогий будинок, такий будинок можна побудувати своїми силами або нашими, будинок може використовуватися для комфортного літнього відпочинку на одну дві сім'ї, так само для виїзду на природу навесні і восени, а при бажанні і в зимовий період.Будинок має все необхідне для комфортного перебування в ньому в будь-який час року. План второго этажа Фішкою даного проекту є ганок виконано в один вид з будинком, що надає будинку більш закінчений і лаконічний вигляд, також під час відливання фундаменту відливаються і східці ганку, що, економить кошти і прискорює час будівництва.

 

Оздоблення будинку може бути змінена під ваші уподобання, за проектом: зовнішня чистова ОSB і внутрішня чистова обробка ГКЛ входять у вартість проекту.Також в ціну проекту включений фундамент, утеплення 150мм хв. вати (можливо до 200мм), електропроводка й настановні вироби, автоматика водопостачання і каналізування з встановленою сантехнікою.

 

Перший поверх 60 м2: Висота стель 2, 3м, Веранда 13, 5м2, Кухня 12м2, Спальня 12м2, Передпокій 5м2, Коридор 6м2, Ганок 4, 5м2.

Похожие страницы: