Монолітно-каркасного будівництва Плюси і Мінуси

DSCF3010 Бетонні монолітно каркасні будинки. Чи не нова і широко відома технологія. У Ростовській області застосовується в основному при будівництві багатоквартирних, багатоповерхових будинків і торгових комплексів, за даною технологією наприклад був побудований ТЦ «Мармелад».У будівництві індивідуального житла, будинків і котеджів, використовується не заслужено рідко.Пояснюється це просто. Технологія не дешева, що не швидка, і розрахована на будівництво в регіонах з високою сейсмічною активністю.Наш регіон такою активністю слава богу не відрізняється, мабуть тому і технологія в приватному будівництві використовується рідко.Враховуючи всі переваги даної технології, ігнорувати її при виборі технології зведення будинку абсолютно не правильно.У такого методу будівництва величезна кількість плюсів, і тільки один мінус.Це вартість будівництва, на обсягах індивідуальної забудови вартість квадратного метра будинку буде вище ніж вартість будівництва цегляного будинку.Але і ступінь капітальності і міцність будинку багаторазово перекриють показники цегляних будинків з великим запасом. 6545 На великих обсягах забудови, вартість квадратного метра, та й терміни виконання всіх робіт, будуть порівнянні з вартістю будівництва цегляного будинку, що робить цю технологію високо конкурентною на ринку багатоквартирного, висотного будівництва.

 

Не дивлячись на вартість, яка орієнтовно починається від 16 000 руб.за 1 кв.м (стосовно до обсягів робіт 200-300 кв.м) дана технологія хороший вибір для тих хто хоче від свого будинку максимальної надійності і довговічності.Потужні залізобетонні конструкції в повній мірі забезпечують будову цієї надійністю і міцністю з багаторазовим запасом.

 

Будівництво вимагає великої кількості спеціалізованої опалубки і складається переважно з бетонних робіт, чим і обумовлені не рекордні терміни зведення конструкцій.На завершальній стадії, прорізи монолітного каркаса закладаються цеглою, газобетоном, легкими панелями ітд, залежно від типу будови і розв'язуваної задачі.Перекриття при використанні такого методу будівництва то само як правило монолітні, що тільки збільшує загальну міцність конструкцій.Якщо ви розглядаєте дану технологію стосовно до своїх планів будівництва, звертайтеся до нас, розповімо і покажемо все максимально докладно і в деталях.

Похожие страницы: